banner461

Milletvekili Açıkgöz Acıgöl OSB’de işveren ve işçilerle bir araya geldi

TBMM Divan Katip Üyesi ve AK Parti Nevşehir Milletvekili Mustafa Açıkgöz, Acıgöl OSB’de faaliyet gösteren işveren ve işçilerle bir araya geldi.

banner15
Milletvekili Açıkgöz Acıgöl OSB’de işveren ve işçilerle bir araya geldi
09 Eylül 2022 Cuma 11:44

banner517
banner134

TBMM Divan Katip Üyesi ve AK Parti Nevşehir Milletvekili Mustafa Açıkgöz, Acıgöl Organize Sanayi Bölgesinde (OSB) faaliyet gösteren fabrikaların işveren ve işçileriyle bir araya geldi.

Nevşehir'de sanayi sektörünün ekonomiye büyük katkılar sağladığını ifade eden AK Parti Nevşehir Milletvekili Mustafa Açıkgöz; "Acıgöl Organize Sanayide faaliyet gösteren işyerlerimizi ve işçi kardeşlerimizi İGM Başkanımız Gürbüz Dinç, Acıgöl İlçe Başkanımız Rafet Yiğittekin, Belediye Başkanımız Ercan Ertaş ile ziyaret edip, kolaylıklar diledik. Emekçi kardeşlerimizin bereketli ve muhabbetli sofralarına konuk olduk." dedi.

Açıkgöz; "Algı değil, iş üretiyoruz…"

Doğalgaz çalışmalarının başladığı Acıgöl'ümüzde, Allah nasip ederse bu yıl kış gelmeden ilçemize gelmiş olacak. Ayrıca Nevşehir-Acıgöl-Aksaray Yolu sıcak asfalt yapımı devam ediyor diyen Milletvekili Açıkgöz; "Çalışan, üreten, emek veren Türkiye olarak; Güçlü Türkiye’nin ve Cumhurbaşkanımız Sn. Recep Tayyip Erdoğan’ın daima yanındayız. Hedef 2023" dedi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.