banner461

Milletvekili Açıkgöz; “Biz, büyük bir aileyiz”

AK Parti TBMM Divan Katip Üyesi ve Nevşehir Milletvekili Mustafa Açıkgöz, AK Parti Nevşehir teşkilatıyla bir araya gelerek, AK Parti 7’inci Olağan İl Başkanlığı Kongresi öncesi istişarelerde bulundular.

banner15
Milletvekili Açıkgöz; “Biz, büyük bir aileyiz”
13 Şubat 2021 Cumartesi 16:54

banner517
banner134

Yaklaşık bir hafta önce, AK Parti Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın tensipleriyle AK Parti Nevşehir İl Başkanlığına getirilen Ali Kemikkıran'ın tek liste ile katılacağı kongre öncesinde çalışmalar tüm hızıyla sürüyor.

22 Şubat Pazartesi günü Nevşehir Kapalı Damat İbrahim Paşa Spor Salonunda yapılacak AK Parti Nevşehir 7. Olağan il Kongresi öncesinde Parti binasında istişare toplantısı düzenlendi.

İstişare toplantısına, İl Başkanı M.Rauf Yanar, İl Başkan adayı Ali Kemikkıran, AK Parti Nevşehir Milletvekilleri Mustafa Açıkgöz, Yücel Menekşe, Nevşehir Belediye Başkanı Mehmet Savran, İl Teşkilat Başkanı Serhat Sonugelen, ilçe ve belde Belediye Başkanları katıldı.

Ak Parti Nevşehir İl Binasında yapılan toplantıda AK Parti Nevşehir 7. Olağan Büyük Kongresiyle ilgili değerlendirmeler yapılırken, Nevşehir İl teşkilatları olarak alınması gereken tedbirler ve yapılan hazırlıklar çalışmaları ele alındı.

Açıkgöz; “Biz, büyük bir aileyiz”

AK Parti Nevşehir Milletvekili Mustafa Açıkgöz toplantıda yaptığı açıklamada: "AK Parti Nevşehir İl Başkanlığımızda Belediye Başkanlarımızla istişare ve İl Kongremizin hazırlıkları için toplantımızı gerçekleştirdik. Cumhurbaşkanımız, Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdogan’ın liderliğinde milletimize hizmete devam... AK Parti’nin siyaseti hizmet siyasetidir, eser siyasetidir, kalkınma siyasetidir.

Bugüne kadar ne yaptıysak milletimizle beraber yaptık. Neyi başardıysak milletimizle birlikte başardık. 2023, 2053, 2071 Türkiye’sine milletimizle gönül gönüle yürümeye devam ediyoruz." dedi.

Milletvekili Açıkgöz; "AK Şölenimize Nevşehir’imizle devam edeceğiz. Bu kutlu davamızda emektar tüm kardeşlerimize, dava arkadaşlarımıza teşekkür ediyoruz. İlk günlü aşkla hep birlikte çalışmaya devam ediyoruz. Hayırlara vesile olsun inşAllah. Büyük ve güçlü Türkiye mirası için her birimiz daha çok çalışacağız; yine Nevşehir kazanacak, Türkiye kazanacak inşAllah." ifadelerine yer verdi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.