banner461

Milletvekili Açıkgöz, FETÖ davasına izleyici olarak katıldı!

TBMM Divan Katip Üyesi ve AK Parti Nevşehir Milletvekili Mustafa Açıkgöz, Sincan Cezaevi Kampüsünde görülen Fetö Davasını Takip Etti.

banner15
Milletvekili Açıkgöz, FETÖ davasına izleyici olarak katıldı!
11 Ağustos 2017 Cuma 15:29

banner517
banner134
15 Temmuz’da Akıncı üssünden kaldırdıkları uçaklarla çeşitli yerleri bombalayan pilotların da yargılandığı FETÖ davasının Ankara’daki duruşmalarına TBMM Divan Katip Üyesi ve AK Parti Nevşehir Milletvekili Mustafa Açıkgöz'de katıldı.

TBMM Divan Katip Üyesi ve AK Parti Nevşehir Milletvekili Mustafa Açıkgöz Sincan Adliyesi önünde FETÖ davalarıyla ilgili açıklamalarda bulundu. Açıkgöz yaptığı açıklamada; "15 Temmuz hain darbe girişimi kapsamında Sincan Cezaevi Kampüsünde görülen davaya Kahraman Milletimiz adına katıldık." dedi.

Nevşehir Milletvekili Mustafa Açıkgöz, Alçaklar, hainler vicdan azabından kurtulsalar, Allah'ın gazabından kurtulamayacaklar. 250 şehidimizin,gazilerimizin, hakkını ödeyemeyecekler. 80 milyon kahraman milletimiz bu hainlere bir ve beraber olarak gereken cevabı verdi. Hainler adalet önününde en ağır cezaya çarptırılacaklar. "Onlar sanıyorlar ki, biz sussak mesele kalmayacak. Halbuki, biz sussak, tarih susmayacak. Tarih sussa, hakikat susmayacak." dedi.

Kaynak: Yayıncı FİB Haber

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
MURAT - 5 yıl önce
Nevşehirimizin gururusun M.AÇIKGÖZ kardeşim.
Avatar
Ggg - 5 yıl önce
Bı sen varsın mv olarak sehırde