banner461

Milletvekili Açıkgöz, Nevşehirli Öğrencilere Meclis'i Gezdirdi

AK PARTİ Nevşehir Milletvekili ve TBMM Başkanlık Divanı Kâtip Üyesi Eczacı Mustafa Açıkgöz, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı etkinlikleri kapsamında Nevşehirden gelen çocuklar ile TBMM Tören Salonu'nda bir araya geldi.

banner15
22 Nisan 2016 Cuma 17:00

banner517
banner134
AK PARTİ Nevşehir Milletvekili ve TBMM Başkanlık Divanı Kâtip Üyesi Eczacı Mustafa Açıkgöz, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı etkinlikleri kapsamında Nevşehir'den gelen başarılı öğrencilerden seçilmiş çocuklarla TBMM Tören Salonu'nda bir araya geldi.

Açıkgöz, Nevşehir'den Bir Grup Öğrenciyi Ankara'da Ağırladı.  Öğrencilere meclisi gezdiren Milletvekili Açıkgöz, meclisin işleyişi hakkında bilgi verdi.

Öğretmenleri eşliğinde Ankara'da Milletvekili Açıkgöz'ü TBMM'de ziyarete gelen Nevşehirli öğrenciler, Genel Kurul Salonu'nun büyüklüğü ve ihtişamı karşısında şaşkınlıklarını gizleyemedi. Öğrenciler, daha sonra TBMM'nin ana binasında basın mensuplarının çalıştıkları alanları gördü. Milletvekillerinin çalışma odalarını da gezen öğrenciler, Milletvekili Açıkgöz'e yakın ilgi ve alakadan dolayı teşekkür ettiler.

TBMM gezisinin ardından milletvekilleri ile beraber yemek yiyen öğrenciler, Milletvekilleri ve TBMM'yi yakından görme şansı yakaladıkları için çok mutlu olduklarını belirttiler. Kaynak: Yayıncı FİB Haber

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.