banner461

Milletvekili Açıkgöz; 'Üreticimizin ve Tüketicimizin Yanındayız'

AK Parti Nevşehir Milletvekili, TBMM Başkanlık Divanı Üyesi, Genel Merkez Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı Mustafa Açıkgöz, Gülşehir'in Karacaşar mahallesinde patates hasadı yapan çiftçileri ziyaret etti.

banner15
Milletvekili Açıkgöz; 'Üreticimizin ve Tüketicimizin Yanındayız'
28 Ağustos 2020 Cuma 12:09

banner517
banner134

AK Parti Nevşehir Milletvekili, TBMM Başkanlık Divanı Üyesi, Genel Merkez Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı Mustafa Açıkgöz, tarlalarda patates hasadının başladığı bu günlerde, Gülşehir'in Karacaşar mahallesinde hasat için tarlada olan çiftçilere sürpriz bir ziyaret yaptı. 

“Üreticimizin ve Tüketicimizin Yanındayız” 

AK Parti Nevşehir Milletvekili Mustafa Açıkgöz, "Nevşehir İl Tarım ve Orman Müdürümüz Okan Yılmaz, Nevşehir Ziraat Odası Başkanımız Mahmut Çalışkaner ve İlçe Ziraat Odası Başkanımızla Gülşehir/Karacaşar’da emektar çiftçilerimizi ziyaret ettik." dedi.

Patates hasadı yapan çiftçilerle görüşen Milletvekili Açıkgöz; "18 yıldır olduğu gibi emektar çiftçimizden desteğini esirgemeyen, tüketicimizin de yanında olan başta Cumhurbaşkanımız Sn Recep Tayyip Erdoğan’a, Bakanlarımız Sn Berat Albayrak’a ve Sayın Bekir Pakdemirli’ye, Türk Şeker Genel Müdürü Sn Mücahit Alkan’a ve AK kadrolarımıza teşekkür ediyoruz. Üreten ve gelişen Nevşehir; #Güçlü Türkiye için her alanda durmak yok #Hedef2023  #SevdamızNevşehir" dedi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.