banner461

Milletvekili Menekşe, Ziraat Odası Başkanları İle Kozaklı'da Buluştu

AK Parti Nevşehir Milletvekili ve TBMM Milli Savunma Komisyonu Üyesi Yücel Menekşe, Ziraat Odası Başkanları İle Kozaklı Ziraat Odasında bir araya geldi.

banner15
Milletvekili Menekşe, Ziraat Odası Başkanları İle Kozaklı'da Buluştu
19 Ocak 2021 Salı 23:55

banner517
banner134

AK Parti Nevşehir Milletvekili ve TBMM Milli Savunma Komisyonu Üyesi Yücel Menekşe, Kozaklı Ziraat Odasını ziyaret etti.

Milletvekili Menekşe, Kozaklı Belediye Başkanı Akif Kabukcuoğlu, Özkonak Belediye Başkanı Abdulkadir Macit ve Nevşehir Ziraat Odası Başkanı Mahmut Çalışkaner'inde katıldığı ziyarette, İlçe Ziraat Odası Başkanları tarafından karşılandı.

Çiftçilerin sorun ve isteklerini dinleyen AK Parti Nevşehir Milletvekili Yücel Menekşe yaptığı açıklamasında; "Kozaklı Ziraat Odası Başkanımızın ev sahipliğinde, Kozaklı İlçe Başkanımız Orhan Uçar, İlçe Belediye Başkanımız Akif Kabukcuoğlu, Özkonak Belediye Başkanımız Abdulkadir Macit ve İl Ziraat Odası Başkanımız Mahmut Çalışkaner’in katılımıyla İlçe Ziraat Odası Başkanlarımızla biraraya geldik. İlimizin tarım ürünleri, sözleşmeli tarım ve yeraltı doğal depoculuk hakkında istişarelerimizi yaptık. Üreten çiftçilerimizin her derdini dert edinip çözümü noktasında çalışmalarımızı devam ettiriyoruz" dedi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.