banner461

Nevşehir AK Gençlik, “Kampüse Hoş Geldin” standı açtı

AK Parti Nevşehir Gençlik Kolları Başkanlığı Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi Yerleşkesinde Kampüse Hoşgeldin standı açtı.

banner15
Nevşehir AK Gençlik, “Kampüse Hoş Geldin” standı açtı
29 Eylül 2022 Perşembe 23:31

banner134

AK Parti Nevşehir Gençlik Kolları tarafından organize edilen "Kampüse Hoşgeldin" projesi kapsamında Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi Yerleşkesinde açılan stantta yeni kayıt yaptıran öğrencilere ÜNİAK temsilcileri, üniversite , Nevşehir ve Kapadokya bölgesi hakkında bilgi veriyor. Öte yandan ÜNİAK’ın yıl boyunca yaptığı etkinlikler, programlar ve organizasyonlar hakkında da bilgi veriyorlar.

Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesinde AK Parti Nevşehir İl Gençlik Kolları Başkanlığının düzenlediği Kampüse Hoşgeldin Standı üniversite öğrencilerinden yoğun ilgi görüyor.

Stant hakkında açıklama yapan AK Parti Nevşehir İl Gençlik Kolları Başkanı Haluk Köybaşı; “Zorlu sınav maratonu sonunda üniversitemizi kazanarak Nevşehir'imize  gelen, bu büyük ailenin mensubu olan tüm öğrencilerimizi tebrik ediyorum. Üniversitemize gelen kardeşlerimize her konuda destek ve yardımı sağlayacağımızın teminatını vererek, şimdiden yeni eğitim ve öğretim yılının Nevşehir'imize ve ülkemize hayırlara vesile olmasını diliyorum.” dedi.

Kemikkıran: 'Kampüse Hoşgeldiniz! Yalnız değilsiniz, olmayacaksınız.'

AK Parti Nevşehir İl Başkanı Ali Kemikkıran'da; "Nevşehir AK Gençlerimiz ile birlikte AK Kadin Nevsehir ve Merkez ilçe başkanlarımın katılımı ile sabah erken saatte Üniversitemizi tercih eden genç kardeşlerime süt, börek, meyve suyu , kek ikramlarında bulunduk. Yalnız değilsiniz, olmayacaksınız." dedi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.