banner461

Nevşehir AK Parti İl Başkanlığından Ziyaretler Sürüyor

Nevşehir AK Parti İl Başkanlığı ilimizde çeşitli kurum ve kuruluşlara ziyaretlerini sürdürüyor.AK Parti İl Başkanlığı Nevşehir Şoförler Otomobilciler ve Nakliyeciler Esnaf Odası Birlik Başkanı Mustafa Düzgün ile Nevşehir Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatifi Başkanı Kemal Ay ı makamında ziyaret ettiler.

banner15
Nevşehir AK Parti İl Başkanlığından Ziyaretler Sürüyor
24 Ocak 2013 Perşembe 12:00

banner134

 AK Parti il Başkanlığından Mustafa Düzgün e ziyaret…

AK Parti İl Başkanı Kazım Sunar, Kadın Kolları Başkanı Ayşe Hamleci, Tanıtım Ve Medya Başkanı Selma İven, Halkla İlişkiler Başkanı Orhan Alp ve yönetim kurulu üyelerimizden Serhat Sonugelen ile birlikte Nevşehir Şoförler Otomobilciler ve Nakliyeciler Esnaf Odası Birlik Başkanı Mustafa Düzgünü makamında ziyaret ettiler. Nevşehir Şoförler ve Otomobilcilerin sıkıntıları hakkında istişarede bulunan İl Başkanı   Kazım Sunar ve beraberindeki heyet son olarak Mustafa Düzgünün Mevlid Kandilini kutlayarak ziyareti sonlandırdılar.

 

AK Parti İl Başkanlığından Kemal Ay a ziyaret..

AK Parti İl Başkanı Kazım Sunar, Kadın Kolları Başkanı Ayşe Hamleci, Tanıtım Ve Medya Başkanı Selma İven, Halkla İlişkiler Başkanı Orhan Alp ve yönetim kurulu üyelerimizden Serhat Sonugelen ile birlikte Nevşehir Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatifi Başkanı Kemal Ay ı makamında ziyaret ettiler.Nevşehir Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatifinin 58. Olağan genel kurulu tarafında tekrar seçilen Kemal Ay a yeni görevinde başarılar dileyen İl Başkanı Kazım Sunar ve beraberindeki heyet Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kefalet  Kooperatif Başkanı Kemal Ay ın Mevlid Kandilini kutlayarak ziyareti sonlandırdılar. 


 


Kaynak: Yayıncı FİB Haber

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.