banner461

Nevşehir AK Parti İl Kongresi'ne katılacak isimler belli oldu ...

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın video konferansla katılacağı ve üst düzey katılımla gerçekleştirilecek AK Parti Nevşehir 7. olağan il kongresine doğru heyecan dorukta...

banner15
Nevşehir AK Parti İl Kongresi'ne katılacak isimler belli oldu ...
19 Şubat 2021 Cuma 23:01

banner517
banner134

AK Parti Nevşehir İl Kongre tarihi açıklanmasının ardından, kongreye katılım sağlayacak olan isimlerde belli oldu.

AK Parti Nevşehir İl Kongresi 22 Şubat Pazartesi günü yapılacak.

AK Parti Nevşehir İl Başkanlığından yapılan yazılı açıklamada; "22.02.2021 Pazartesi Günü Saat 12:30'da Damat İbrahim Paşa Kapalı Spor Salonunda, Cumhurbaşkanımız Ve Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın Video Konferans Ve Genel Başkan Yardımcımız Çevre Şehir Ve Kültür Başkanı Sayın Çiğdem Karaarslan, 24.Dönem Samsun Milletvekili Geçmiş Dönem Gençlik Ve Spor Bakanı Sayın Suat Kılıç Ve 27.Dönem İstanbul Milletvekili-Teşkilat Başkan Yardımcısı Sayın Halis Dalkılıç'ın Katılımlarıyla Yapılacak Olan 7. Olağan İl Kongremizie Katılımlarınız Bizi Onurlandıracaktır." ifadelerine yer verildi.

“MASKE, MESAFE VE TEMİZLİK KURALLARI İLE..."

AK Parti Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın video konferans sistemi ile katılacağı ve Nevşehir Kapalı Damat İbrahim Paşa Spor Salonunda yapılacak kongreye genel merkez düzeyinde katılacak isimler henüz netleşmedi.

Yer: Damat İbrahim Paşa Kapalı Spor Salonu

Tarih: 22 Şubat 2021 Pazartesi

Saat: 12.30


Kaynak: Yayıncı FİB Haber

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.