banner461

Nevşehir CHP Kadın kolları İstanbul sözleşmesi için sahada...

CHP Nevşehir Kadın Kolları Başkanı Yeliz Topraktapa ve beraberindekiler, İstanbul sözleşmesi doğrusu nedir ve yasam hak projesi ile ilgili broşür dağıtımında bulundular.

banner15
Nevşehir CHP Kadın kolları İstanbul sözleşmesi için sahada...
27 Nisan 2021 Salı 16:20

banner517
banner134

İstanbul sözleşmesi doğrusu nedir ve yasam hak projesi ile ilgili broşür dağıtımında bulunan CHP Nevşehir Kadın Kolları Başkanı Yeliz Topraktapa ve beraberindekiler çocuklara da çikolata ikram etti.  

CHP Nevşehir Gençlik Kolları Başkanı Yekta Arda Gürbüz, Merkez İlçe Yönetim Kurulu Üyesi Efe Karakaya ile Kadın Kolları yönetim kurulu üyelerinin katıldığı etkinliğe halkın gösterdiği ilgiden son derece memnun kaldıklarını belirten Kadın Kolları Başkanı Yeliz Topraktepe, "AKP iktidarının ayrılmaya karar verdiği İstanbul Sözleşmesiyle ilgili halkımızı bilgilendirmek için sahadaydık. İstanbul Sözleşmesi doğrusu nedir ve Yaşam hak projemiz ile ilgili broşürlerimizi dağıttık. Öte yandan Bakanın bir çikolatayı bile çok gördüğü çocuklarımıza çikolata dağıttık. Etkinliğimize son derece samimi ve yakın ilgilerinden dolayı Nevşehir halkımıza teşekkür ediyorum" dedi.  


Kaynak: MHA

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.