banner461

Nevşehir'de Üniversite Gençliği Diriliş İftarında Buluştu

AK Parti Nevşehir ÜNİAK Birimi tarafından düzenlenen “Diriliş İftarında Buluşalım” programında Türkiye Gençlik Vakfı YÖK Koordinatörlüğü, ADEM ve KADEM AK Gençlik Nevşehir, üniversitelilerle iftarda bir araya geldi.

banner15
Nevşehir'de Üniversite Gençliği Diriliş İftarında Buluştu
27 Mayıs 2018 Pazar 00:58

banner143
banner134

AK Parti Nevşehir ÜNİAK Birimi tarafından düzenlenen “Diriliş İftarında Buluşalım” programında Türkiye Gençlik Vakfı YÖK Koordinatörlüğü, ADEM ve KADEM AK Gençlik Nevşehir, üniversiteli öğrencilerle iftarda bir araya geldi.

Türkiye Gençlik Vakfı YÖK Koordinatörlüğü, ADEM ve KADEM Topluluklarının teşrifleriyle gerçekleştirilen iftarda gençlik "DEVAM" Dedi

Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti)  Nevşehir İl Teşkilatı'na bağlı Nevşehir ÜniAK birim başkanı İbrahim Umut BARINDIRIR ; "Katılımlarıyla bizleri onurlandıran arkadaşlarımıza teşekkür ederim. Biz büyük bir aileyiz ve bu ailenin büyümesi için gece gündüz çalışmaya devam edeceğiz. Allahın izniyle 24 Haziran'da Gençlere en çok önem ve değer veren Dünya Lideri Recep Tayyip Erdoğan'ın yanında AK Kadrolarla Durmak Yok Yola DEVAM diyerek yolumuza devam edeceğiz" dedi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner517

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.