banner461

Nevşehir, Erdoğan ve Siyasi Parti Genel Başkanlarını ağırlayacak

Nevşehir dolu dolu geçecek çok yoğun bir haftaya giriyor. Nevşehir programları kapsamında ilimiz Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile birlikte 3 Siyasi parti Genel Başkanları ve bakanları ağırlayacak.

banner15
Nevşehir, Erdoğan ve Siyasi Parti Genel Başkanlarını ağırlayacak
09 Ağustos 2022 Salı 16:01

banner517
banner134

Nevşehir dolu dolu geçecek çok yoğun bir haftaya giriyor. Nevşehir proğramları kapsamında ilimiz Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile birlikte AK Parti, CHP ve İYİ Partilerin Genel Başkanları ile bakanları ağırlayacak.

11 Ağustos 2022 Perşembe: İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, Kozaklı, Avanos ve Nevşehir’de çeşitli programlara katılıp seçmenle buluşacak. İş yerlerini ziyaret edecek.

13 Ağustos 2022 Cumartesi: Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Hacı Bektaş Veli Anma Kültür ve Sanat Etkinliklerine katılacak. Cumhurbaşkanı Erdoğan’a, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy da eşlik edecek.

16 Ağustos 2022 Salı: CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Hacıbektaş ilçesinde Hacı Bektaş Veli Anma Programına katılacak.

20 Ağustos 2022 Cuma: Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Kasapoğlu ve  Dünya Etnospor Konfederasyonu Başkanı Bilal Erdoğan Nevşehir’de Türkiye Gençlik STK’ları Platformu tarafından düzenlenecek olan programa katılacak.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.