banner461

Nevşehir Heyeti Ulaştırma ve Altyapı Bakanı ile Görüştü

AK Parti Nevşehir Milletvekili Mustafa Açıkgöz, Nevşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Savran ile birlikte Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu'nu ziyaret etti.

banner15
Nevşehir Heyeti Ulaştırma ve Altyapı Bakanı ile Görüştü
05 Mayıs 2021 Çarşamba 12:45

banner517
banner134

Nevşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Savran, Ankara’daki temasları çerçevesinde Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu’nu ziyaret etti.

AK Parti Nevşehir Milletvekili Mustafa Açıkgöz, İl Genel Meclis Başkanı Gürbüz Dinç ve Gülşehir Belediye Başkanı Fatih Çiftçi’nin de yer aldığı ziyarette Başkan Savran, Nevşehir Belediyesi’nin çeşitli projelerine ilişkin Bakan Karaismailoğlu’na bilgiler verdi.

Bakan Karaismailoğlu, ziyarette bakanlığının Nevşehir’de devam eden ve gerçekleştirmeyi planladığı projeler hakkında Nevşehir heyeti ile istişarelerde bulundu.

Belediye Başkanı Savran, ziyaret sonunda Bakan Karaismailoğlu’na çini bir tabak hediye etti.

Yapılan, görüşmede Nevşehir'e dair taleplerin iletildiği ifade edildi.

Ziyaret sonrası bir açıklama yapan Milletvekili Mustafa Açıkgöz, "Ulaştırma ve Altyapı Bakanımız Sn Adil Karaismailoğlu’nu Nevşehir heyetimizle ziyaret ederek; Nevşehir'e dair taleplerimizi ilettik. Sevdamız Nevşehir için hep birlikte çalışmaya devam edeceğiz. Sn Bakanımıza yakın ilgileri ve destekleri için teşekkür ediyoruz" ifadelerinde bulundu.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.