banner461

Nevşehir Heyetinden Gençlik Ve Spor Bakanı Kasapoğlu'na Ziyaret

Nevşehir Belediye Başkanı Atilla Seçen, AK Parti Nevşehir Milletvekilleri Mustafa Açıkgöz ve Yücel Menekşe ile AK Parti Nevşehir İl Başkanı Mustafa Rauf Yanar ile birlikte, Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Kasapoğlu’na hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

banner15
Nevşehir Heyetinden Gençlik Ve Spor Bakanı Kasapoğlu'na Ziyaret
26 Temmuz 2018 Perşembe 16:05

banner143
banner134

Türkiye’nin Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemine geçişi ile birlikte geçtiğimiz günlerde Türkiye Cumhuriyeti Başkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından kurulan hükümete Gençlik ve Spor Bakanı olarak atanan Mehmet Kasapoğlu’nu makamında ziyaret eden Nevşehir Belediye Başkanı Atilla Seçen, AK Parti Nevşehir Milletvekilleri Mustafa Açıkgöz ve Yücel Menekşe ile AK Parti Nevşehir İl Başkanı Mustafa Rauf Yanar, Bakan Kasapoğlu’na görevinde başarılar dileğinde bulundular.

Anlatılanlardan ve projelerden duyduğu memnuniyeti dile getiren Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu nazik ziyaretleri için AK Parti Nevşehir Heyeti ve Nevşehir Milletvekilleri Mustafa Açıkgöz ve Yücel Menekşe'ye teşekkür ederek, imkânı olan her desteği vereceklerini ifade ederek yetkililere gerekli talimatları verdi.
Nevşehir Belediye Başkanı Atila Seçen daha sonra ziyaretin anısına, Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Kasapoğlu’na, Avanos el sanatları ürünü olan ve üzerinde Nazar Ağacı motifi bulunan çini tabak hediye etti.

AK Parti Nevşehir Milletvekili Mustafa Açıkgöz; "Gençlik ve Spor Bakanımız Sayın Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu'na Nevşehir heyeti olarak hayırlı olsun ziyaretinde bulunduk. Ev sahipliği için teşekkür ediyoruz. İnşallah ilerleyen günlerde güzel haberlerimiz olacak."Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner517

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.