banner461

Nevşehir heyetinden TÜROB Başkanı Eresin'e ziyaret...

Ak Parti Nevşehir Milletvekili Mustafa Açıkgöz ve Nevşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Savran, TÜROB Başkanı Nevşehirli Müberra Eresin’i ziyaret etti.

banner15
Nevşehir heyetinden TÜROB Başkanı Eresin'e ziyaret...
10 Ekim 2021 Pazar 08:43

banner517
banner134

Ak Parti Nevşehir Milletvekili Mustafa Açıkgöz, Nevşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Savran, Başkan Yardımcıları Furkan Feralan ve Mustafa Alevli'den oluşan Nevşehir heyeti, Nevşehirli TÜROB Başkanı Müberra Eresin’i ziyaret etti.

Eresin Hotels Topkapı'da yapılan ziyarette; Nevşehir turizminin mevcut durumu, yeni projeler, Kayaşehir ve Kapadokya bölgesindeki gelişmeler ile işbirliği konuları değerlendirildi.

Türkiye Otelcileri Birliği (TÜROB) Başkanı Müberra Eresin yaptığı açıklamada; "AK Parti Nevşehir Milletvekili Mustafa Açıkgöz, Nevşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Savran, Başkan Yardımcıları Furkan Feralan ve Mustafa Alevli'ye kıymetli ziyaretleri için çok teşekkür ederim.

Ziyaret sırasında Nevşehir turizminin mevcut durumu, yeni projeler, Kayaşehir ve Kapadokya bölgesindeki gelişmeler ile işbirliği konularımızı değerlendirdik" dedi.

AK Parti Nevşehir Milletvekili Mustafa Açıkgöz'de,  kendisi de Nevşehirli olan TÜROB Başkanı Müberra Eresin'e ev sahipliği ve bölge turizmine olan katkılarından dolayı teşekkür etti.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.