banner461

Nevşehir MHP İl Başkanı Taşçı Sert Konuştu

Nevşehir MHP İl Başkanı Göksel Taşcı yaptığı açıklamasında Nevşehir Şehit Ailesi Dernek Başkanı Ramazan Çiftçi basına verdiği beyanatta PKK mensuplarını aratmayacak talihsiz açıklamalar da bulunmuştur diyerek şöyle konuştu.

banner15
Nevşehir MHP İl Başkanı Taşçı Sert Konuştu
18 Ocak 2013 Cuma 17:29

banner134

 

      Bulunduğu makamı siyasi destek yeri olarak kullanması talihsizliğini de mensuplarına yaşatmaya hakkı yoktur.

      Şehit Aileleleri Derneği Mensuplarına, Saygılarımla.

                                            

                                      

                                                                                          Göksel  Taşcı

                                                                                 Nevşehir MHP İl Başkanı


Kaynak: Yayıncı FİB Haber

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
murat - 10 yıl önce
türkiye bu terör belasından kurtulacaksa eğer, imralıda yatan şerefsizlede görüşülsün kandildeki piçlerlede görüşülsün. sayın mhp liler, siz neyin mücadelesini yapıyorsunuz. doğudan şehit cenasezi geldikçe seviniyorsunuz galiba. bırakın allah aşkına , sizde destek olun herkes destek olsun bitsin bu terör belası, dinsin artık anaların gözyaşı. yok ülkücüyüz yok türkçüyüz sizden başka yokmu kardeşim, sadece sizmi seviyorsunuz vatanı.adamın oğlu şehit olmuş, adamın ciğeri yanmış, sen sırf oy için hala konuşuyorsun. biride yazmış dernek başkanı yeni tokide yönetici diye. ne olacak yöneticiyse? olmasınmı? memlekete tek çivi bile çakmamışınız, yaptığnız bişey yok.. çıkıyorsunuz yok vatan bölünüyor, yok vatan elden gidiyor vs. vs. ne bölünmesi ne elden gitmesi.. sizinki sadece hazımsızlık, çekememezlik.
Avatar
nevşehirli vatandaş - 10 yıl önce
şehit aileleri dernek başkanı, sanırım bir şehit babasıdır. yani ateş düştüğü yeri yakar. bu süreç sonunda inşallah terör bitecek ve inşallah kimsenin evine ateş düşmeyecek.. terör bitince ne olacak? şehit kanıyla siyaset yapanlara malzeme kalmayacak. evlere şehit gelmeyince sayın göksel taşçının demeç vereceği bişeyde kalmayacak. şuana kadar şehit kanlarıyla ırkçılıkla siyaset yapıp biryerlere gelmeye çalışanlar, ellerinden oyuncağı alınmış çocuk gibi kalacaklar ortada. mhp örgütünün bütün telaşı bundan dolayıdır. çünkü bilmezler evlat acısını, onlar sadece şehit cenazelerinde şov yapmayı bilirler.
Avatar
yavuz akkuş - 10 yıl önce
değerli başkanım az bile söylemişin dernek başkanı nerde çalışıyor ne iş yapar vatandaşın buraya dikkatini çekelim yeni takide yönetici
Avatar
bozkurt kağan - 10 yıl önce
helal olsun başkan sendende bu beklenirdi herkes bulunduğu koltuğa göre konuşacak siyaset yapmak isteyenler koltuklarını bırakıp mertce atılacak siyasete tabi ki bu cesaret işi.uzaktan olmuyor bunlar
Avatar
Nevşehir50 - 10 yıl önce @murat
doğrusun şerefimizi,hassasiyetlerimizi ayaklar altınas alarak pkk bayraklarıyla,devletin araçlarıyla teröristlerin karşılanması kanınıza dokunmuyorsa size diyecek tek kelimemiz var sizde gidin kandile hep beraber pkk bayraklarini savutturun.daha dün polisimizi arkadan vurmadilarmi?neymi̇ş bariş olacakmiş buna ancak si̇zi̇n gi̇bi̇ narkozlanmişlar inanir.
Avatar
NEVŞEHİR50 - 10 yıl önce @nevşehirli vatandaş
sayın göksel taşcı başkanımın siyasetten ikbali allah rizasidir. türkiyenin bir çok yerinde şehit aileleri açlik grevine gittiler aralik ayinda niye mi hükümet açlik grevine giden pkklilara destek verdi diye. erzurumlu şehit ailelerini tvlerde seyretmediniz herhalde. gözünüzü açin ve dinleyin analarin yüreğini, tayyipe tapmayi birakin.
Avatar
Mehmet Akif Ersoy - 10 yıl önce
bastiğin yerleri̇ "toprak" diyerek geçme tanı,
düşün altında binlerce kefensiz yatanı.
sen şehit oğlusun incitme, yazıktır atanı.
verme dünyaları alsan da bu cennet vatanı...

allah bu millete bir daha istiklal marşı yazdırmasın...
Avatar
32546 - 10 yıl önce
xxxxx