banner461

Nevşehir Milletvekili Açıkgöz Eczacı Meslektaşlarının Gününü Kutladı

AK PARTİ Nevşehir Milletvekili ve TBMM Başkanlık Divanı Üyesi Mustafa Açıkgöz, 14 Mayıs Eczacılık Günü nedeniyle bir mesaj yayımladı

banner15
Nevşehir Milletvekili Açıkgöz Eczacı Meslektaşlarının Gününü Kutladı
14 Mayıs 2021 Cuma 13:14

banner517
banner134

AK Parti Nevşehir Milletvekili Eczacı Mustafa Açıkgöz, mesajında şunları ifade etti; 

Kıymetli Meslektaşlarım,

“14 Mayıs Dünya Eczacılık Günü”müz Kutlu Olsun

Hoşgörü, anlayış, ilgiyle sağlık zincirinin sokağımızdaki-mahallemizdeki halkası, hastalarımıza en yakın sağlık danışmanlığı yapan eczacılarımızın, bu büyük sorumluluğun farkında, özverisinde ve bilincinde olduğunu biliyorum.


Sağlık hizmetlerimizin temel birimini oluşturan, toplum sağlığının korunması için mücadele eden meslektaşlarımıza salgın sürecinde de fedakârca çalışmalarından dolayı şükranlarımı sunuyor, ülkemizin en uç noktasına kadar bu hizmeti sağladıkları için ayrıca minnettarlığımı da ifade ediyorum. COVID-19 mücadelesinde kaybettiğimiz eczacı meslektaşlarımızı ve fedakâr tüm sağlık çalışanlarımızı minnetle, hayır dua ile yâd ediyorum.

14 Mayıs’ı eczacılığın anlam ve öneminin hatırlanmasına, mesleğe ömür, emek, katkı ve gönül vermiş, çok değerli hizmetleriyle ve gayretleriyle değer kazandırmış eczacılarımızın yâd edilebilmesine bir vesile saymaktayım. Bu vesile ile eczacı bir milletvekili olarak saygın mesleğin emektarları, kıymetli meslektaşlarım, tüm Eczacılarımızın 14 Mayıs Dünya Eczacılık Günü’nün kutluyor, hayırlı ve bereketli çalışmalar diliyorum.
                                    Ecz. Mustafa AÇIKGÖZ
                              AK PARTİ Nevşehir Milletvekili
                          TBMM Başkanlık Divanı Kâtip Üyesi


Kaynak: Yayıncı FİB Haber

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.