banner461

Nevşehir Milletvekili Açıkgöz, İçişleri Bakanı Soylu ile görüştü

AK Parti Nevşehir Milletvekili TBMM Başkanlık Divanı Kâtip Üyesi Mustafa Açıkgöz, TBMM’de İçişleri Bakanı Süleyman Soylu ile bir araya gelerek, görüşmelerde bulundu.

banner15
Nevşehir Milletvekili Açıkgöz, İçişleri Bakanı Soylu ile görüştü
09 Ocak 2022 Pazar 09:00

banner517
banner134

TBMM Genel Kurulu'nda, stokçuluğa karşı caydırıcılığın artırılmasını da içeren Bazı Kanunlarda Değişiklik Yapılmasına Dair Kanun Teklifi'nin tümü üzerindeki düzenlemeleri içeren kanun teklifi, kabul edildi.

AK Parti Nevşehir Milletvekili Mustafa Açıkgöz sosyal medya hesabından yaptığı açıklamasında; Stokçuluğa karşı caydırıcılığın artırılması ve TOBB üyelerinden tahsil edilecek tutarlar için icra takip işleminin durdurulması gibi bazı Kanunlarda Değişiklik Yapılmasına Dair Kanun Teklifimiz, Gazi TBMM Genel Kurulu’muzda görüşülerek kabul edildi. Milletimize hayırlı olsun." dedi.

Gece geç saatlere kadar devam eden genel kurul çalışmalarının ardından İçişleri Bakanı Süleyman Soylu ile bir araya gelerek bir süre görüşen AK Parti Nevşehir Milletvekili Mustafa Açıkgöz yapığı açıklamasında; " Birleşim 00.10'da kapandı. Gece saat 01.11 Nevşehir için çalışmaya, durmak yok yola devam…" dedi.

#SüleymanSoylu


Kaynak: Yayıncı FİB Haber

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.