banner461

Nevşehir Milletvekili Açıkgöz, İsrail saldırısını sert bir dille kınadı

AK PARTİ Nevşehir Milletvekili ve TBMM Başkanlık Divanı Üyesi Mustafa Açıkgöz, İsrail polisinin, işgal altındaki Doğu Kudüs’te Mescid-i Aksa’daki Kıble Mescidi'nde namaz kılanlara saldırı düzenlemesini sert bir dille kınadı.

banner15
Nevşehir Milletvekili Açıkgöz, İsrail saldırısını sert bir dille kınadı
09 Mayıs 2021 Pazar 00:00

banner517
banner134

AK PARTİ Nevşehir Milletvekili ve TBMM Başkanlık Divanı Üyesi Mustafa Açıkgöz, İsrail polisinin, işgal altındaki Doğu Kudüs’te Mescid-i Aksa’daki Kıble Mescidi'nde namaz kılanlara saldırı düzenlemesini sert bir dille kınadı

AK Parti Nevşehir Milletvekili Mustafa Açıkgöz, saldırıya ilişkin yaptığı açıklamasında; "Bugün, ilk kıblemiz Mescid-i Aksa’ya ses bombalarıyla İsrail’in gerçekleştirdiği baskını şiddetle kınıyoruz. Zalimlerin zulmü bitene ve sonuna kadar hak mücadelisinde Filistinli kardeşlerimizin yanında olmaya devam edeceğiz." dedi.

Milletvekili Açıkgöz; "Katil ve terörist İsrail’in yok etmeye çalıştığı ilk kıblemiz Mescid-i Aksa’ya sahip çıkmak sadece Filistinlilerin değil İslam dünyasının ve dünyanın ortak sorumluluğundadır. Kudüs; insanlığın gözünün nuru ve Filistin Devletinin Başkentidir!" ifadelerini kullandı.

#MescidiAksa #KudüsKırmızıÇizgimizdir


Kaynak: Yayıncı FİB Haber

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.