banner461

Nevşehir Milletvekili Açıkgöz: 'Sizlere talimatı kim verdi?'

TBMM Divan Katip Üyesi ve AK Parti Nevşehir Milletvekili Mustafa Açıkgöz, Irak ve Suriye’ye sınır ötesi operasyon yetkisini iki yıl daha uzatan tezkereye ilişkin değerlendirmelerde bulundu.

banner15
Nevşehir Milletvekili Açıkgöz: 'Sizlere talimatı kim verdi?'
26 Ekim 2021 Salı 16:53

banner517
banner134

Irak ve Suriye'ye sınır ötesi operasyon için Cumhurbaşkanı'na verilen yetkinin iki yıl daha uzatılmasını öngören tezkere Meclis Genel Kurulu'nda görüşülerek kabul edildi.

Açıkgöz; "Hayırdır; CHP ve HDP terörün bitmesini istemiyor musunuz? 

Irak ve Suriye’ye askeri operasyon yetkisini iki yıl daha uzatacak tezkereye ilişkin değerlendirmelerde bulunan TBMM Divan Katip Üyesi ve AK Parti Nevşehir Milletvekili Mustafa Açıkgöz değerlendirmesinde; "Irak ve Suriye Tezkeresi, Türkiye’nin milli güvenliği açısından güçlü bir irade beyanıdır; Türkiye’nin milli birlik ve bütünlüğünü korumaya her şartta kararlıyız. "Hayırdır; CHP ve HDP terörün bitmesini istemiyor musunuz? Sizlere talimatı kim verdi?" dedi.

Milletvekili Açıkgöz; "Irak ve Suriye Tezkeresi, Türkiye’nin milli güvenliği açısından güçlü bir irade beyanıdır. Tezkere, TBMM Genel Kurulunda kabul edilmiştir. Ülkemize, devletimize, milletimize hayırlı olsun." dedi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.