banner461

Nevşehir Milletvekili Açıkgöz TÜBİTAK 4006 Bilim Fuarı Sergisinde...

TBMM Divan Katip Üyesi ve AK Parti Nevşehir Milletvekili Mustafa Açıkgöz, Recep Tayyip Erdoğan Anadolu İmam Hatip Lisesi salonunda düzenlenen TÜBİTAK Bilim Fuarı Sergisine katıldı.

banner15
Nevşehir Milletvekili Açıkgöz TÜBİTAK 4006 Bilim Fuarı Sergisinde...
29 Aralık 2021 Çarşamba 17:55

banner517
banner134

AK Parti Nevşehir Milletvekili Mustafa Açıkgöz; "Recep Tayyip Erdoğan Anadolu İmam Hatip Lisemizde TÜBİTAK 4006 Bilim Fuarı kapsamında sergilenen Teknofest Kuşağı’mızın projelerini inceledik.

İsmiyle müsemma okulumuz, Recep Tayyip Erdoğan sevgisi gözlerinden okunan yavrularımızla 2023, 2053, 2071 #GüçlüveBüyükTürkiye gayretinde…

Öğrenci kardeşlerimiz hem geçmişin izlerini üzerinde taşıyan hem de geleceğe dönük hayata geçirilebilir birbirinden değerli 24 proje hazırlamışlar. Her bir öğrencimizi ve emeği geçen tüm öğretmenlerimizi tebrik ediyor, başarılı çalışmalarının devamını diliyorum." dedi.

Nevşehir Recep Tayyip Erdoğan Proje Anadolu İmam Hatip Lisesi Okul Müdürü Veli Sağır; "Tubitak Bilim Fuarımızı büyük bir çoşku ile gerçekleştirdik.. Emeği geçen tüm öğretmenlerimizi, özellikle proje koordinatörü Abdurrahman Karaşahin'i ve tüm öğrencilerimizi tebrik ediyoruz. Nevşehir Milletvekilimiz Sayın Mustafa Açıkgöz'e teşriflerinden dolayı teşekkür ederiz..." dedi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.