banner461

Nevşehir Milletvekili Açıkgöz'ün Almanya Temasları ...

TBMM Divan Katip Üyesi ve AK Parti Nevşehir Milletvekili Mustafa Açıkgöz, Üç günlük Almanya ziyaretinin son gününde bir dizi temaslarda bulundu.

banner15
Nevşehir Milletvekili Açıkgöz'ün Almanya Temasları ...
27 Mart 2022 Pazar 17:54

banner517
banner134

AK Parti Nevşehir Milletvekili Mustafa Açıkgöz, üç günlük ziyaretinin son gününde Düsseldorf Başkonsolosu Ayşegül Gökçen Karaarslan’ı makamında ziyaret etti.

Görüşmelere ilişkin açıklamada bulunan AK Parti Nevşehir Milletvekili Mustafa Açıkgöz; "Düsseldorf Başkonsolosumuz Sn Ayşegül Gökçen Karaarslan’ı makamında ziyaret ederek, Başkonsolosluğumuzun misyon faliyetleri ve vatandaşlarımıza verilen üstün hizmetlerimiz hakkında istişarelerde bulunduk. Görevlerinde başarılar diledik." dedi.

Daha sonra SV Genç Osman Futbol Okulunu ziyaret eden Milletvekili Açıkgöz; "SV Genç Osman Futbol Okulu hemşehrilerimizin spor aşkıyla Duisburg’ta kurulmuş profesyonel sosyal imkanlarıyla donatılmış bir yaşam alanı olmuş. Kardeşlerimizi tebrik ediyorum." dedi.

Gurbetçi vatandaşlarla bir araya gelen Açıkgöz, "Yurtdışında ve yurtiçinde herkes bizim gönüldaşımız. Özellikle gurbette, vatanlarından uzak olan Türk vatandaşlarımızın verdiklerini mücadeleye, vatan özlemlerine yakinen şahit olduk. Onlarında tek temennisi ülkemizin kazandığı büyük ivmenin tüm zorluklara rağmen devam etmesi. Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan'ın ortaya koyduğu büyük vizyonun etkilerini, yurtdışında da görmek bizleri onurlandırdı. 2023 hedeflerine tüm zorlukları aşarak hep birlikte ulaşacağız" diye konuştu.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.