banner461

Nevşehir Milletvekili Mustafa Açıkgöz'ün babası hayatını kaybetti

AK Parti Nevşehir Milletvekili, TBMM Başkanlık Divanı Üyesi, Genel Merkez Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı Mustafa Açıkgöz'ün babası Vehbi Açıkgöz hayatını kaybetti.

banner15
Nevşehir Milletvekili Mustafa Açıkgöz'ün babası hayatını kaybetti
30 Mart 2021 Salı 09:40

banner517
banner134

AK Parti Nevşehir Milletvekili, TBMM Başkanlık Divanı Üyesi, Genel Merkez Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı Mustafa Açıkgöz'ün babası emekli öğretmen Vehbi Açıkgöz hayatını kaybetti.

Edindiğimiz bilgiye göre, 72 yaşındaki merhum Vehbi Açıkgöz, bu sabah tedavi gördüğü Özel Versa hastanesinde yaşamını yitirdi.

Cenazesi bugün İkindi namazına müteakip Çardak Köyü merkez camisinde kılınacak namazdan sonra defin edilecektir. (Ruhuna el-Fatiha)

Allah Rahmet Eylesin.

FİB Haber Merkezi olarak Merhuma Allah’tan Rahmet, Başta AK Parti Nevşehir Milletvekili Mustafa Açıkgöz olmak üzere tüm kederli ailesine ve sevenlerine Başsağlığı dileriz.

İnna lillahi ve inna ileyhi raciun 

“Biz Allah’ın kullarıyız ve biz O’na döneceğiz”

Açıklaması:

Sabredenler o kimselerdir ki, kendilerine bir sıkıntı, veya bir belâ veya hoşa gitmeyen bir şey geldiğinde:  “Biz Allah’ın kullarıyız ve biz O’na döneceğiz” derler. Yani bu davranışlarıyla Allah’a döneceklerini ifade eder, kendilerinin Allah’ın kulları olduklarını, Onun, dilediğini yapabileceğim kabul ederler.

30.03.2021


Kaynak: Yayıncı FİB Haber

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.