banner461

Nevşehir sanayi esnafı, Rasim Arı'yı bağrına bastı

Sanayi ziyaretlerinde büyük moral bulan AK Parti Nevşehir Belediye Başkan adayı Rasim Arı: "Her Şey Nevşehir İçin" dedi.

banner15
Nevşehir sanayi esnafı, Rasim Arı'yı bağrına bastı
01 Şubat 2019 Cuma 18:46

banner517
banner134

31 Mart’da gerçekleştirilecek mahalli idareler seçimleri öncesinde seçim turuna devam eden AK Parti Nevşehir Belediye Başkan adayı Rasim Arı'yı, Lale ve Yeni Sanayi esnafı bağrına bastı.

Nevşehir Yeni ve Lale Sanayi Sitesi’nde faaliyet gösteren esnafları ziyaret ederek kısa sohbetler yapan AK Parti Nevşehir Belediye Başkan adayı Rasim Arı, ziyaretlerle büyük moral buldu. 

Nevşehir sanayisinde esnaf ve vatandaşlarla bir araya gelen Başkan Adayı Rasim Arı, yaptığı açıklamada, gittikleri her yerde vatandaşların büyük teveccühü ile karşılaştıklarını belirterek, "Canı gönülden inanıyorum ki, bu teveccüh 31 Mart'ta sandığa yansıyacak ve rekor bir oyla seçimlerin kazananı Nevşehir olacak işallah" dedi. 

Kendilerine gösterilen yakın ilgiye teşekkür eden Arı, Nevşehir’de hizmetlerin yürütülmesi için vatandaşların yanı sıra meslek gruplarında evine ekmek götürme çabası içerisinde bulunan esnafların duyarlı yaklaşımlarının sevindirici bir düzeyde olduğunu belirtti. 


Rasim Arı: "Her Şey Nevşehir İçin

Nevşehir'i, AK Parti iktidarı ve 2023 vizyon projeleri ile taçlandırmak istediklerini belirten Başkan Adayı Arı, "Hükümet desteğini de arkamıza alarak büyük yatırımlar ve mega projelerle birlikte ilimizi daha da büyütmek istiyoruz. Nevşehir hayalimiz için bir çok güzel projelerimiz var. Bu projeler ilimizi Avrupa görünümüne sokacak projeler. Sizlerin desteği ile birlikte güçlü bir şekilde seçimi kazanırsak, Nevşehir'imize her türlü hizmeti çok daha kolaylıkla getirebiliriz. Her şey Nevşehir için" diye konuştu. 


Kaynak: Yayıncı FİB Haber

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.