banner461

Nevşehir’de Taşçı İle MHP’de Büyük Hareketlilik Yaşanıyor

Milliyetçi Hareket Partisinde İl Başkanı Göksel Taşçı ile birlikte gözle görülen bir hareketlilikte son günlerde dikkat çekiyor.

banner15
Nevşehir’de Taşçı İle MHP’de Büyük Hareketlilik Yaşanıyor
21 Ocak 2013 Pazartesi 13:01

banner134

 İlimizde teşkilatı bulunan siyasi partiler arasında son bir ayın en hareketli partisi olan Milliyetçi Hareket Partisinde yapılan ziyaret ve açıklamalar muhalefet partisinin aslında neler yapabileceğini de ortaya koydu.

Milliyetçi Hareketin Yeni İl Başkanı Mali Müşavir Göksel Taşçı, mahalli idareler seçimlerine, Cumhurbaşkanlığı ve genel seçimlere hazırlanmak aşamasında çok çalışmaları gerektiğinin de altını çizmişti.
Haber:Ali Çamur


Kaynak: Yayıncı FİB Haber

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
BOZKURT-KONYALI - 10 yıl önce
daha neler olacak allah in izniyle.göksel taşçi ile sadece hareket değil,seviye,kalite ve heyecan da geldi..bereketi ise rabbim ve yüce türk milleti verecektir inşallah...
Avatar
Helal Olsun. - 10 yıl önce
özlenen bir tabloydu gerçekten. göksel ve burak başkan bu işi yapar arkadaş!!!. bunu buraya yazın. ama mhpye gönül veren herkesin bu iki başkana omuz vermesi şart.
Avatar
la_l - 10 yıl önce
rabbim yar ve yardımcısı olsun..
Avatar
küsgün değil kırgın - 10 yıl önce
1999 nisan 2002 kasım ayına kadar olan iktidar dönemindeki mhp camiasındaki kendini bilmez bazı pisliklerin nevşehirdeki açmış oldukları büyük yaralar hala kapanmadı mhp camiasına öyle büyük yaralar açtılarki mhp yi sadece kendileri iktidar yapmış havasına girerek bu davaya gönül vermiş insanları dışladılar yalan dolan iftira attılar milletin burnunda getirdiler bazı kurumlarda milleti canında bezdirdiler özellikle sağlıkda yapmadıkları kalmadı... bu dönem inşallah o dönemde bu davaya zarar vermiş olan o pislikler ayıklanır bu pisliklerin getirisinden fazla götürüsü var... bu davaya yakışmayan bu pisliklerin temizlenmesiyle nevşehirdeki oy potansiyeli tekrar geri yakalanır inşallah...