banner461

Nevşehir’de Terzioğlu faktörü

Nevşehir’de şuana kadar dört parti adayını açıklamış ve sahada dört aday yarışıyor, AK partinin iktidar gücünü kullanması ve sahaya erken inmesi başta büyük yankılar uyandırmasına rağmen adayların netleşmesi sonucu bu tablo gün geçtikçe değişmeye devam ediyor.

banner15
Nevşehir’de Terzioğlu faktörü
13 Şubat 2019 Çarşamba 13:17

banner517
banner134

Geçtiğimiz genel seçimde ittifak ile seçime giren saadet partisi bu seçimde ittifaklara kapı kapatması seçmen bazında saadet partisini yeniden bir seçenek olarak öne çıkardı. Nevşehir özelinde konu ele alındığında halk arasında şu söylem sıkça dillendirilmeye başlandı; “Adaylar içinde en kaliteli aday saadet Partisinindir ama belediyeyi alabilecek mi, onu bilemiyoruz”

SP adayı Dr. Fatih Terzioğlu bir çok kesimle görüşmeler halinde ve çok farklı kesimlerden oy desteği almanın peşinde. AK parti ve MHP nin karşılıklı adaylarını çekme ihtimalinin konuşulduğu bu günlerde Nevşehir için oluşacak bir gelişme bütün dengeleri altüst etmeye yeterli olacak. Bu durumda Nevşehir de Cumhur ittifakı adayı ile Saadet partisinin Adayı Terzioğlu arasında kıran kırana bir mücadeleye gebe olacağa benziyor.  


Kaynak: MHA

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.