banner461

Nevşehirli İş Adamı Ulutaş Dirlik’ten Özel Açıklamalar…

Nevşehir’li İş Adamı Ulutaş Dirlik FİB Haber Merkezine özel çok çarpıcı açıklamalarda bulundu.

banner15
15 Ocak 2013 Salı 14:36

banner134

 Nevşehir’in saygın iş adamlarından Ulutaş Dirlik yaklaşan Nevşehir Ticaret ve Sanayi Odası Başkanlığı Seçimlerinden Nevşehir Ticaret Borsa seçimlerine Yerel seçimlerden Nevşehir İş Dünyasına kadar pek çok konuda çok önemli açıklamalarda bulundu.

 Sezarın Hakkı Sezara...!

Yaklaşan NTSO Başkanlık seçimlerinde Tecrübesine güvendiğim çok değerli Ağabeyimiz Arif Parmaksız’ı destekliyorum açıklamasdında bulunan Dirlik ,İş Adamı Ekrem Nurlu’nun NTB Başkanlığına adaylığı konusunada değinerek bu bilgiyi sizlere ben verdim. Nevşehirin saygın beyefendi vizyon ve misyon sahibi bir büyüğümüz olan Ekrem Nurlu sadece benim değil Nevşehir iş dünyasınında büyük itibar gösterdiği bir isim. Bu konuda kendisine kamuoyunundan çok büyük destek gördüğünü biliyoruz.

Fakat tabi son söz kendisine ait.Aldığı her karara saygı gösteriyoruz dedi.

Özgöçmen Aş.Yönetim Kurulu Başkanı İş Adamı Sayın Ulutaş Dirlik’in evirmeden çevirmeden yaptığı net açıklamaları ve Kazananın Nevşehir olmasını arzu ediyorum diyerek Birlik ve Beraberlik mesajı verdiği o  açıklamasını sizlerle paylaşıyoruz.



Kaynak: Yayıncı FİB Haber

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
nevşehir50 - 10 yıl önce
tebrik ediyorum ulutaş bey samimiyetiniz ve kalbinizin güzelliği her şekilde belli oluyor kutluyorum sizi
Avatar
Erdem - 10 yıl önce
tbr ulutaş abi her zaman yanındayız
Avatar
cem - 10 yıl önce
asaletin yeter sen nerdeysen ordayık
Avatar
TURAN - 10 yıl önce
mal satmasini kimse beklemi̇yor ama ne ankarada olmasinin ne faydasi oldu.
Avatar
nevşehir sevdalısı - 10 yıl önce
ulutaş bey arif beyin ankarada olması bize bir fayda saylamıyor senin konuşmaların taraf olmandan dolayı böyle konuşuyorsun bu memleketin esnafının malını satmaz ama bize yön çizer . 7-8 tane esnaf arif beyden nemalanmıştır bu memlekette ticaret odasında 7-8 tane esnaf yok 3-4 bin esnafı var hangi bir gün esnafları toplayıpta bilgi vermiştir. ankara dan hangi bir gün gelmiştir. seçimler yaklaştıda buraları hatırlar oldu bırakın artık hasan ünver gibi hizmet yapanlar gerek bu memlekete oyumuda yakup beyden yana kullanacağım civar illerin organize sanayilerine bakın bu memlekette teşvik var ahiler vermek için can atıyo ancak bundan esnafın haberi yok ticaret odası toplayıpta bunları anlatmassa bu esnaf nerden bilecek. boşa konuşuyorsun ekibinden uzaklaşta memleketi seviyorsan gitte esnafı bi dinle bakalım.ne diyormuş. fib habere tşk ederim ederim bu güne kadarda biz okuyucularına hep doğru bilgileri aydınlatmıştır.
Avatar
Kamil BALAK - 10 yıl önce @nevşehir50
ulutaş amca benimde çok sevdiğim bir büyüğüm ve babamın çok yakın dostu.böyle bir insandan böyle açıklamada normal.tebrik ederim ulutaş amca, herzamanki yakışığında ve yerindeki sözlerinden dolayı.
Avatar
adem baldemir - 10 yıl önce @nevşehir50
ulutaşım keşke senin gibi herkes net konuşsa da nevşehir kazansa ağzına sağlık
Avatar
esnaf - 10 yıl önce
tahsil yok parası olan kaval çalıyo bu memlekette..