banner461

Ortahisar Belde Başkanlığına Yılmaz Bilik Atandı

Nevşehir’in Ürgüp İlçesine bağlı Ortahisar Beldesi’nde Belde Başkanlığına Yılmaz Bilik atandı.

banner15
Ortahisar Belde Başkanlığına Yılmaz Bilik Atandı
09 Ağustos 2017 Çarşamba 15:52

banner517
banner134
Nevşehir’in Ürgüp İlçesine bağlı Ortahisar Beldesi’nde Belde Başkanlığına Yılmaz Bilik atandı.
AK Parti Nevşehir İl Başkanlığı 6. Olağan kongre süreci kapsamında Nevşehir’in Ürgüp İlçesine bağlı Ortahisar Beldesi Belde Başkanlığına Yılmaz Bilik getirildi.
AK Parti Nevşehir İl Başkanı Mehmet Ali Tanrıver ve Ürgüp İlçe Başkanı Aynur Asiltürk, Ortahisar Belde Başkanlığını ziyaret ederek, Belde Başkanlığına atanan Yılmaz Bilik’e yetki belgesini takdim etti.
AK Parti İl Başkanı Tanrıver, göreve atanan Yılmaz Bilik’e başarılar dileyerek ; “Genel Merkezimizin  talimatları doğrultusunda belde teşkilatlarıyla ilgili çalışmalarımız aralıksız devam ediyor. Partimizi en iyi şekilde temsil edecek belde teşkilatlarını oluşturup, ataması için genel merkezimizin onayına sunuyoruz daha sonra da atamalarımızı gerçekleştiriyoruz. Bu kapsamda Ürgüp İlçemize bağlı Ortahisarbeldemizin atamasını yaptık. Yetki belgelerini teslim ettik. Başkanımıza görevinde başarılar diliyorum. Görevinin hayırlara vesile olmasını temenni ediyorum” dedi.
Öte yandan, AK Parti İl Başkanı Tanrıver, ziyaret esnasında eski yönetim kurulu üyelerine takdir ve teşekkür belgesi taktim ederek, hizmetlerinden dolayı teşekkür etti.

 

Kaynak: Yayıncı FİB Haber

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.