banner461

Özhaseki; "Türkiye’yi şaha kaldırmak için EVET diyoruz"

Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki’de verilecek ‘evet’ oylarıyla Türkiye’nin önünün açılacağını kaydetti.

banner15
Özhaseki; "Türkiye’yi şaha kaldırmak için EVET diyoruz"
05 Mart 2017 Pazar 14:33

banner517
banner134
Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Binali Yıldırım’ın dün Nevşehir’de gerçekleştirdiği “ Nevşehir Evet Diyor” mitingine katılarak şu açıklamalarda bulundu.

Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki’“Türkiye adeta şaha kalkacak, kalkınan ve refah içinde büyüyen bir ülke olmaya hızla devam edecek.” diyen Özhaseki sözlerini şöyle sürdürdü: “Bundan sonra karar sizin ve mühür sizin elinizde. İnşallah vereceğiniz kararla Türkiye’yi bir daha şaha kaldıracağız. Bu referandumun gelmesinin iki ana sebebi var. Birincisi parlamenter sistem dediğimiz, ikili yapı sürdürülemiyor. Bu ikili yapıdan dolayı Türkiye yavaş yürüyor, adeta aksayarak gidiyor” dedi.

Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki, miting sonrası Nevşehir Ticaret ve Sanayi Odası tarafından Başbakan Binali Yıldırım onuruna verilen yemeğe katıldı.
ÖZhaseki açıklamasında;" Nevşehir Ticaret Odası tarafından düzenlenen ve Başbakanımız Sayın Binali Yıldırım'ın teşrif ettiği yemekte işadamı ve sanayicilerimizle biraraya geldik.Türkiye ekonomisinin geçmişte hangi süreçlerden geçtiğini en iyi işadamlarımız bilir. Siyasi istikrarsızlıkların ağır ekonomik krizlere sebep olduğu, IMF reçeteleriyle ayakta durmaya çalışılan günlerden bugünlere geldik. Artık dünyanın sayılı ekonomileri arasına giren bir Türkiye var.
2023 hedeflerimize inşallah güçlü, istikrarlı bir yönetim modeliyle ulaşacağız "dedi.

Özhaseki Nevşehir Milletvekili Murat Göktürk ile Nevşehir esnaflarınıda ziyaret ederek 16 Nisan tarihinde yapılacak olan Referandumda EVET için söz aldı.Kaynak: Yayıncı FİB Haber

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.