banner461

Rasim Arı İlk kez açıkladı: ''O iddiaları yalanladı''

Nevşehir Belediye Başkanı Rasim Arı, ilk kez açıkladı...

banner15
Rasim Arı İlk kez açıkladı: ''O iddiaları yalanladı''
24 Ocak 2021 Pazar 19:30

banner517
banner134

Nevşehir Belediye Başkanı Rasim Arı, ilk kez yazılı bir açıklama yaptı.

Başkan Rasim Arı:

"Konu yolsuzluk konusu değil...

Süreçte benim hiçbir açıklamam olmadı...

Hiçbir siyasi parti ile görüşmedim.

Bu konuda Şahsım ve Partim dışında yapılan çizilen yazılanlara inanmayın..."

Rasim Arı yaptığı yazılı açıklamada şunları ifade etti;

KAMUOYUNA DUYURU

Gençliğimin ilk yıllarından beri bu davanın bir neferi olarak her seviyede gönülden sunduğum hizmetler hiç beklentim olmamasına rağmen beni bu kutlu davanın Nevşehir’de hizmetkârı yaptı.

Önce Rabbimin inayeti ve sonra da liderimiz Sayın Cumhurbaşkanımızın tensipleriyle bu şehre hizmet etme fırsatına kavuştum.

Hizmet etme imkânına sahip olduğum geçmiş 21 aylık süre zarfında, adil olan herkesin şehadet edebileceği gibi ülkem ve aziz hemşehrilerim için bütün ekibimle dur durak bilmeden canla başla çalıştık.

20 yıllık süreçte Sayın Cumhurbaşkanımız sadece Türkiye’de değil dünyada da her türlü engel ve zorluğa rağmen haksızlığa, hukuksuzluğa karşı gelmiş her zaman dik durmuştur.

Sayın Cumhurbaşkanımızın bu felsefesi doğrultusunda hareket eden partimiz hiç bir zaman yolsuzluğu ve hırsızlığı örten bir tutum sergilememiş aksine kimsenin gözünün yaşına bakmadan gereğinin yapılmasını sağlamıştır.

Şehrimizde İl Başkanlığı kongre süreci yaşanmaktadır. Bunu istişare etmek için gitmiş olduğum AK Parti Genel Merkezi’nde tarafıma devam eden adli ve idari süreçle alakalı herhangi telkinde bulunulmamıştır. Bazı basın ve yayın organlarında iddia edildiği gibi Genel Merkez görüşmemden sonra hiç bir platformda açıklamam olmadığını ve hiç kimseyle bu süreçle ilgili bir görüşme gerçekleştirmediğimi belirtmek isterim.

Partim ve benim haricimde yapılan açıklamalara itibar edilmemesini önemle rica ediyorum.

Rasim ARI

Nevşehir Belediye Başkanı


Kaynak: Yayıncı FİB Haber

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.