banner461

Saadet Partisi'nde İlçe Kongreleri 04 Ocak'ta Başlıyor

Haziran ayında yapılması planlanan genel seçimler öncesinde ilçe kongrelerini ve ardından il kongresini tamamlamayı planlayan Saadet Partisinde 2 ilçe kongresi 04 Ocak 2015 tarihinde gerçekleştirilecek.

banner15
Saadet Partisi'nde İlçe Kongreleri 04 Ocak'ta Başlıyor
25 Aralık 2014 Perşembe 16:28

banner517
banner134

NEVŞEHİR(MHA) Haziran ayında yapılması planlanan genel seçimler öncesinde ilçe kongrelerini ve ardından il kongresini tamamlamayı planlayan Saadet Partisinde 2 ilçe kongresi 04 Ocak 2015 tarihinde gerçekleştirilecek.

Parti genel merkezinden alınan onayla birlikte Saadet Partisinde Avanos ve Ürgüp ilçelerindeki ilçe kongrelerinin 04 Ocak 2015 tarihinde yapılacağı bildirildi.

Konuya ilişkin açıklamalarda bulunan İl Başkanı Ali Doğan Simit, “Seçimler öncesinde tüm ilçelerimizde ilçe kongrelerimizi yaparak seçimler öncesinde teşkilatlarımızı daha dinamik bir hale getirmek istiyoruz. Bu amaçla Ürgüp ve Avanos ilçe kongreleri ile başlayacağımız kongre sürecini en kısa zamanda tamamlayarak seçimlere daha iyi hazırlanmak istiyoruz. Ocak ayından itibaren başlatacağımız ilçe kongrelerimize tüm Partililerimizi daha güçlü bir Saadet Partisi için davet ediyoruz” diye konuştu.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.