banner461

Seçim Bahane, Sohbet Şahane

AK Parti Nevşehir Milletvekili aday adayı Ramis Doğan, ilçe ziyaretlerinin sonuncusunda Acıgöl ilçe teşkilatını ziyaret etti.

banner15
 Seçim Bahane, Sohbet Şahane
27 Şubat 2015 Cuma 16:29

banner134

NEVŞEHİR(MHA) AK Parti Nevşehir Milletvekili aday adayı Ramis Doğan, ilçe ziyaretlerinin sonuncusunda Acıgöl ilçe teşkilatını ziyaret etti.

AK Parti Acıgöl ilçe başkanı Ramazan Gül ve yönetim kurulu üyeleri ile bir süre sohbet eden AK Parti Nevşehir Milletvekili aday adayı Ramis Doğan, Acıgöl ilçesinde organize sanayi bölgesinin gelişmesinin ilçe ekonomisi açısından büyük önem taşıdığına dikkat çekti.

İlçenin kalkınması için yapılabilecek çok sayıda proje olduğunu ve bunların hayata geçirilmesi için kendisinin Milletvekili aday adayı olduğunu dile getiren AK Parti Nevşehir Milletvekili aday adayı Ramis Doğan, ilçe başkanı Ramazan Gül ve beraberindeki yönetim kurulu üyelerine son derece sıcak geçen sohbet için teşekkür etti.

AK Parti Nevşehir Milletvekili aday adayı Ramis Doğan, ilçe teşkilatının ardından Acıgöl belediye başkanı Ercan Ertaş’ı da makamında ziyaret etti.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.