banner461

SP Gençlik Kolları Genel Başkanı Aydın,Kadını Metalaştırdılar

SP Derinkuyu İlçe Başkanlığı Derinkuyu’da,‘Gelecekte Türkiye ve Gençlik’ konulu konferans düzenledi.

banner15
SP Gençlik Kolları Genel Başkanı Aydın,Kadını Metalaştırdılar
19 Ocak 2013 Cumartesi 10:49

banner134

 Derinkuyu Belediyesi Düğün Salonunda düzenlenen konferansta İlçe Başkanı H.Hüseyin Yücel’in patates üreticilerinin sorunlarını kısaca özlemesinin ardından kürsüye SP Gençlik Kolları Genel Başkanı Fatih Aydın geldi. Aydın, “2012 yılında Aileye baktığımızda boşanmanın ailenin önüne geçmiş durumda. Burada patates ekimi yapılıyor ve patates para etmiyor. Bir aile evine ekmek götüremediği zaman ailede kriz çıkıyor, aile çöküyor” dedi.

 

Aydın kadınların sömürülmesine dikkat çekerek, “Türkiye’de her yerde kadınlardan söz ediliyor. Değerli büyüklerim kadınlara haklarını vereceğiz diye diye kadını metalaştırdılar. Bugün kadını metalaştırdıktan sonra bu şekilde bu toplumu çökertmektesiniz. Kadına İslamı aşılarsanız kadın yücelmiş olacaktır. Kâinat Efendisi ne buyuruyor, ‘cennet kadınların ayakları altındadır.’ Kadınlar yaşlandığında onlara of bile demeyeceksiniz.

Bugün en cahiliye dönem, işte bugün manevi olarak kadınlarımız kızlarımız diri diri toprağa gömülüyor. Bugün çocuklarımız Allah Allah diyeceğine, ilahi dinleyeceğine pop müzik dinliyor. Bu nesil dünyaya geldiğinde nasıl büyüyor? Bugün kadınlar çocuklarını bakım evlerine kreşlere veriyorlar. Sen çocuğunu kreşlere veriyorsun o da büyüyünce seni huzur evine veriyor. Toplumumuz evi konuştuğu kadar, parayı konuştuğu kadar, işi konuştuğu kadar milli ve manevi değerleri konuşmuyor” dedi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.