banner461

Tanrıver’e Hayırlı Olsun Ziyareti

Nevşehir Sebzeciler, Meyveciler ve Seyyar Pazarcılar Odası Başkanı Selim Özmen ve beraberindeki oda yöneticileri AK Parti il başkanlığına bu kez seçilerek gelen İl Başkanı M. Ali Tanrıver’i ziyaret etti.

banner15
 Tanrıver’e Hayırlı Olsun Ziyareti
19 Aralık 2014 Cuma 16:34

banner517
banner134

NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir Sebzeciler, Meyveciler ve Seyyar Pazarcılar Odası Başkanı Selim Özmen ve beraberindeki oda yöneticileri AK Parti il başkanlığına bu kez seçilerek gelen İl Başkanı M. Ali Tanrıver’i ziyaret etti.

Geçtiğimiz hafta sonunda Ak Parti Genel Başkanı ve Başbakan Ahmet Davutoğlu’nun de şereflendirdiği İl Kongresinde yeniden il başkanlığına seçilen AK Parti İl Tanrıver ve beraberindeki yönetim kuruluna görevlerinde başarılar dileyen Nevşehir Sebzeciler, Meyveciler ve Seyyar Pazarcılar Odası Başkanı Selim Özmen, daha önce ziyaret ettiği birçok STK ve kamu kuruluşunda olduğu gibi ziyarete eli boş gitmedi.

Hitap ettiği kitleye yakışır bir hediye ile, bir sepet dolusu meyve ile İl Başkanı ve yönetimine başarılar dileyen Oda Başkanı Selim Özmen, yeni dönemde il başkanı ve beraberindeki yönetimin önemli başarılara imza atacağını ümit ettiklerini dile getirdi.

AK Parti İl Başkanı Tanrıver, hem ziyaret için hem de hediye için Nevşehir Sebzeciler, Meyveciler ve Seyyar Pazarcılar Odası Başkanı ve beraberindeki Yönetim kurulu üyelerine teşekkür etti.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.