banner461

TBMM 1 Ekim'e kadar tatile girdi.

Türkiye Büyük Millet Meclisi'nin (TBMM) TBMM'nin 27. Dönem 5. Yasama Yılı tamamlanarak Gazi Meclisi tatile girdi.

banner15
TBMM 1 Ekim'e kadar tatile girdi.
02 Temmuz 2022 Cumartesi 23:09

banner517
banner134

TBMM'nin 27. Dönem 5. Yasama Yılı tamamlanarak Gazi Meclisi tatile girdi. Türkiye Büyük Millet Meclisi 1 Ekim 2022 tarihine kadar tatile girerken bazı komisyonlar ise çalışmalarına devam edeceği bildirildi.

AK Parti Nevşehir Milletvekili Mustafa Açıkgöz; "TBMM 27. Dönem 5. Yasama Yılının son çalışma gününde; 

✅Elektronik Ticaretin Düzenlenmesi,

✅Devlet Memurları Kanunu ile Bazı Kanunlarda ve 375 Sayılı Kanun Hükmünde Kararnamede Değişiklik yapılmasına dair Kanun Teklifi kabul edilerek yasalaştı.

Aziz Milletimiz için hayırlı olsun." dedi.

Milletvekili Açıkgöz; "Gazi Meclisimizde 27. Dönem 5. Yasama yılı çalışmalarımızı bitirdik.‬ Ülkemiz için hayırlara vesile olmasını diliyorum" dedi.‬

CHP Nevşehir Milletvekili Faruk Sarıaslan'da; TBMM’de 27. Dönem’in 5. Yasama Yılını bu gece saat 23:40 itibariyle geride bıraktık. TBMM çalışmalarına 1 Ekim’e kadar ara verdi. Halkımızın sorunlarını yok sayanlarla mücadelemizi 81 ilde ve seçim bölgelerimizde yapacağımız çalışmalar ile devam ettireceğiz." dedi.

Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM), 02 Temmuz itibariyle 27’nci Dönem 5. Yasama Yılı çalışmalarını tamamlayarak ekim ayına kadar tatile girdi. Ancak yaklaşık 3 aylık tatil süreci siyasetçiler için sahada yaz mesaisi anlamına geliyor. İktidardan muhalefete tüm siyasi partiler, genel başkanlar ve milletvekilleri ile il il Türkiye’yi dolaşacak.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.