banner461

Ülkü Ocakları Başkanı Leblebici Kalem Kırdı

Nevşehir Ülkü Ocakları Başkanı Yahya Leblebici, sosyal medya da yayınlanan görüntülü açıklamasında Doğu Türkistan’daki zulme dikkat çekmek için kalem kırdı.

banner15
Ülkü Ocakları Başkanı Leblebici Kalem Kırdı
16 Aralık 2014 Salı 17:00

banner517
banner134

NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir Ülkü Ocakları Başkanı Yahya Leblebici, sosyal medya da yayınlanan görüntülü açıklamasında Doğu Türkistan’daki zulme dikkat çekmek için kalem kırdı.

Kızıl Çin tehdidi altında inleyen, Kuranı Kerim okuyanların türlü türlü cezalarla karşı karşıya kaldıkları Doğu Türkistan’daki zulme dikkat çekmek için başlatılan farkındalık kampanyasına katılmak için açıklamalarda bulunup Kalem kıran Nevşehir Ülkü Ocakları Başkanı Yahya Leblebici, en büyük isteklerinin Doğu Türkistan’ın bağımsızlığına kavuşması olduğunu da ifade etti.

Leblebici açıklamalarında; “Kızıl Çin baskısı altında inleyen. Türklüğün onurunun yasaklandığı, Kuranı kerim okuyanların cezalandırıldığı yerdir Doğu Türkistan. Sözde insan hakları savunucularının zulme uğrayan Müslüman olduğunda sessiz kaldıkları yerdir Doğu Türkistan. Dili bir, dini bir olan kardeşlerimizin her zaman yanında olduğumuzu belirtmek için farkındalık kampanyasına bir kalem kırarak bende katılıyorum. Yaşasın Bağımsız Doğu Türkistan” diye konuştu.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
AdaM - 6 yıl önce
şov ne güzel bir şey. Eskisi gibi itibar görmeyince gündemde kalmak için şarlatanlık günü artık
Avatar
Furkan Güneş - 6 yıl önce
mazlumun yanında, zalimin karşısında. yaşasın ülkü ocakları
Avatar
Ortadirek - 6 yıl önce
Bi palyancolugunuz kalmadi
Avatar
Gökhan - 6 yıl önce
varol başkanım. telaferi bile göremeyip Türk deyince pabuç dilini çıkartanlar ta Türkistan'ı fark ettirdin ya...
Avatar
bilenbilir(uzun) - 6 yıl önce
genel merkez okey verdi demi yorum yada yazılı açıklama yapmanıza!!!!!!!bende ülkücüyüm ama zamanın ülkücülerinden değilim..
Avatar
Bozkurt - 6 yıl önce
Bu habere karsi negatif yorum yapanlar ülkücülerle karşı karşıya gelince eli ayagi titreyen yüzleri buz kesilen insanlardir.ülkücüler heryerde itibar görür.Bu kafasina göre yorum yapan arkadaslar başkanlarımızın yuzune soylemelerini isterdim bu yaptiklari yorumlari CESARETLERİ varsa tabi saygilar.
Avatar
AdaM - 6 yıl önce @Bozkurt
ülkücüleri görünce eli ayağı titrer demişsin. ben memlekette ülkücü görmüyorumki elim ayağım titresin. gerçek ülkücülerin çoğu 80 ihtilalinden sonra mhp içinden ayrıldı. şu an bir çok gerçek ülkücü ak partiye oy vermektedir.size kalanlarda sokakta tek gezemeyen ülkücüler. bu arada ülkücüler itibar görür demişsin, sen hangi itibardan bahsediyorsun.
Avatar
eshff - 6 yıl önce
çok