banner461

Ünver, Ne Zaman Kapılarını Çalsak Yüzümüze Kapanmadı

Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver, kongrede yaptığı konuşmada, tarihinde 20 farklı medeniyete ev sahipliği yapan bu toprakların bugünde dünyanın çok farklı ülkelerinden gelen 3 milyona yakın insanı ağırladığını belirtti.

banner15
Ünver, Ne Zaman Kapılarını Çalsak Yüzümüze Kapanmadı
13 Aralık 2014 Cumartesi 16:41

banner517
banner134
Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver’de kongrede yaptığı konuşmada, tarihinde 20 farklı medeniyete ev sahipliği yapan bu toprakların bugünde dünyanın çok farklı ülkelerinden gelen 3 milyona yakın insanı ağırladığını belirtti. Tarih boyunca kardeşliğin ve dostluğun mayalandığı bu güzel Anadolu coğrafyasına hizmet etme aşkı ile çaba sarf ettiklerini aktaran Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver, daha sonra şöyle konuştu; “AK Parti iktidarları döneminde de Türkiye’nin dünyaya açılan en önemli pencerelerinden biri olan Nevşehir’de , ne zaman bir ihtiyacın karşılanması için kapı çalsak hiçbir zaman bu kapı yüzümüze kapanmadı. Nevşehir için gereken yatırımları fazlasıyla aldık. Bizim kongrelerimiz diğer partilerinkine benzemez, bizde kongre bir büyük şölen havası içerisinde gerçekleştirilir. Bu kongremizin de memleketimize hayırlara vesile olmasını temenni ediyorum. Sayın Başbakanımızı , bizler Nevşehir’in 4. Milletvekili olarak görmeyi sürdüreceğiz. Allah kendilerinden de hükümetimizin değerli üyelerinden de razı olsun. Hizmetlerimizi inşallah bundan sonraki süreçte de devam ettireceğiz. ”dedi.

Kaynak: Yayıncı FİB Haber

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
murat - 7 yıl önce
Baskan hiç bi kapı kapanmadı da kale etrafi mağdur larına hiç kapı açılmıyor hiç bir açıklama gelmiyor
Avatar
akp li - 7 yıl önce
kendilerine rakip yada tehlike gördükleri potansiyel adayları sayın başbakandan uzak tutmak için vekiller ve belediye başkanı özel çaba gösterdi sadece rektör hanım bu engeli aştı diğerlerinde başarılı oldular ,sonrada kapıdan pencereden bahsediyorlar
Avatar
ahmey - 7 yıl önce
Milletvekili olsan da kurtul sak
Avatar
20 ayrı medeniyet! - 7 yıl önce
20 ayrı medeniyet kimlermiş onuda açıklasaydı iyi olurdu!
Avatar
İYİDE - 7 yıl önce
seni̇n kapin mi̇llete kapali bi̇zi̇m zaten ak parti̇mi̇zle sorunumuz yok bi̇z onlari çok sevi̇yoruz problem sende