banner461

Ürgüp'te Telefonla Aday anketi yapıldı

Aday Adaylığı sürecinde Aday Adaylarıyla ilgili telefon anketi yapan 0 312 561 06 14 no'lu numara bu kez partileri ve adayları sordu.

banner15
Ürgüp'te Telefonla Aday anketi yapıldı
05 Şubat 2019 Salı 11:29

banner517
banner134

2 Şubat Cumartesi günü 0 312 561 06 14 numaralı telefonla Ürgüp Belediye Başkan Adayları anketi yapıldı.

Aday Adayları sürecinde aynı telefon numarası ile Ak Parti'nin 8 Aday Adayı da Ürgüp'te vatandaşlara telefonla sorulmuştu.

Ak Parti'de Adayın Mehmet Aktürk olarak belirlenerek açıklanmasının ardından, bu kez diğer partilerin Adaylarının da listede yer aldığı ankette " Değerli Ürgüp Halkı, 31 Mart yerel seçimde Ürgüp Belediye Başkanlığı için kime oy vermeyi düşünüyorsunuz? 1- Akparti- Mehmet Aktürk 2- CHP- Bekir Ödemiş 3- MHP- Hasan Erdoğan" şeklinde sorularak, vatandaşlardan 1-2-3 numaralarından birini tuşlaması istendi.

Öte yandan, partilerin meclis üyelerini belirleme çalışmaları da sürüyor. 19 Şubat 2019 Salı Siyasi parti ilçe başkanlıklarının belediye başkanlığı, belediye meclisi üyeliği ve il genel meclisi üyelikleri seçimlerine ait aday listelerini ilçe seçim kurullarına, büyükşehirlerde siyasi parti il başkanlıklarının büyükşehir belediye başkan aday listelerini il seçim kurullarına alındı belgesi karşılığında elektronik ortamda DVD, flash bellek, hard disk vb. ile fiziki ortamda kağıt olarak en geç saat 17.00'ye kadar vermelerinin son günü. Bağımsız olarak adaylıklarını koyacak kişilerin adaylık için saat 17.00'ye kadar başvuruları için son günü.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.