banner461

Ürgüp Ülkü Ocaklarından Kan Bağışına büyük destek

Ürgüp Kızılay Şube Başkanlığın düzenlediği kan bağışına Ürgüplülerin yanı sıra Ürgüp Ülkü Ocakları Kan Bağışına büyük destek verdi.

banner15
Ürgüp Ülkü Ocaklarından Kan Bağışına büyük destek
31 Ocak 2013 Perşembe 12:00

banner134

 Ürgüp Ülkü Ocakları Başkanı Oytun AKYOL, yönetimi ve Ocak mensupları ile birlikte Ürgüp Sinema ve Kongre Salonun’da düzenlenen Kızılay’a kan bağışında bulundular. Ülkü Ocakları Başkanı AKYOL yaptığı basın açıklamasında ‘’Biz Ürgüp Ülkü Ocakları olarak burada insan hayatı ve toplumsal duyarlılık için önemli bir konuya dikkat çekmek üzere ‘’Kan hayat kurtarır’’, sloganı altında kan bağışı yapmış bulunuyoruz, bu yaptığımız organizasyon’un örnek olması için. Bu Vatan’ın en önemli unsurlarından birisi duyarlı bir toplum olmasıdır, hiç bir zaman birliğimizi ve duyarlılığımızı kaybetmemeliyiz. Tepkisiz bir toplum olmamamız için elimizden geleni yapmalıyız. Bizler Vatan’ın ve milletin birliği ve bütünlüğü için elimizden gelen her şeyi yapmaya hazırız, inşallah bugün burada kan vererek toplumumuzun birlik ve beraberlik bilincini uyandıracağımıza inanıyoruz’’ dedi. Ürgüp Ülkü Ocakları başkanı Akyol, MHP Ortahisar Belde Başkanı Murat Tığlı’nın da katıldığını sözlerine ekledi.

 

Ürgüp Kızılay Şube Başkanı Mehmet Yaman düzenlediği Kan Bağışına Ürgüplü hemşerilerim kadar Ürgüp Ülkü Ocakları yönetimi ve Ocak mensupların kampanyamıza gösterdikleri ilgiden dolayı herkese teşekkür ettiğini belirtti. 


Kaynak: Yayıncı FİB Haber

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
hasan - 10 yıl önce
sadece ülkücülermi baaşta bulundu bizi neden habere koymuyorsunuz ayıpp yaa
Avatar
Mustafa - 10 yıl önce
ben uçhisararlı bir vatandaş olarak ürgüp ülkü ocaklarını tebrik ederim. hasan bey haberi dikkatli okursanız ürgüp halkınada teşekkürlerine sunuyorlar
Avatar
kemal - 10 yıl önce
helal olsun ürgüp insanına örnek ilçe