banner461

Valla Bende Bilmiyom Abi

Ak Parti’de aylardır bir türlü belirlenemeyen yeni gençlik kolları başkanı bilmecesi bir süre daha sürecek gibi.

banner15
Valla Bende Bilmiyom Abi
20 Ağustos 2013 Salı 11:30

banner517
banner134

 NEVŞEHİR(MHA) Ak Parti’de aylardır bir türlü belirlenemeyen yeni gençlik kolları başkanı bilmecesi bir süre daha sürecek gibi.

4 Yıldır Ak Parti Gençlik Kolları Başkanı olarak görevini sürdüren Yasin Güneş’in bir süre önce Milletvekili Ebubekir Gizligider’in danışmanı olması nedeniyle gençlik kolları başkanlığına yeni bir atama yapılacağı belirtilmişti. Başkan Güneş’in sık sık Ankara – Nevşehir arası gidiş gelişleri esnasında gençlik kolları başkanlığında daha fazla yararlı olamayacağı düşüncesiyle yapılması öngörülen yeni atama yılan hikayesine dönmüş durumda.

Edindiğimiz bilgilere göre; 5 dolayında adayın konuşulduğu gençlik kolları başkanlığı özellikle seçimlerin de yaklaşıyor olması nedeniyle önemli görülüyor. Hatta gençlik kolları başkanının kendisine yakın biri seçilmesi durumunda İl Başkanlığına bile niyetlenen isimler bile var.

Atamanın neden geciktiğini sorduğumuz gençlik kolları başkanı Yasin Güneş, “Valla bende bilmiyom abi” yanıtını verirken, yerine kimlerin aday olduğu konusunda ise oldukça ketun bir şekilde ser verip sır vermiyor.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
mali müşavir - 8 yıl önce
böyle makamlara, koltuk, mevkii meraklısı olmayan, şahsi menfaatlerini gözetmeyen, eğitimli ve kültürlü, aslı nesli belli olan, temiz aile çocuklarının gelmesi lazım.
Avatar
aday - 8 yıl önce
mali müşavirin saydığı şartlarada rıtvan köybaşı uyuyor.
Avatar
mali müşavir - 8 yıl önce
isim vermem yanlış olur, ancak objektif olabilen, kin gütmeyen, çıkar çatışmalarına girmeyen, memleket için gayret gösterecek,maddi olarak karanlık ilişkilerin içinde olmayan, emir uşağı olmayacak, birilerinin adamı olupda onlara hizmet etmeyecek kişilerin olması lazım.