banner461

Yanar'dan CHP'li Vekile eleştiri: Onlar konuşur, biz yaparız

AK Parti Nevşehir İl Başkanı Av. M.Rauf Yanar, CHP Nevşehir Milletvekili Av. Faruk Sarıaslan'a cevap verdi.

banner15
Yanar'dan CHP'li Vekile eleştiri: Onlar konuşur, biz yaparız
04 Ekim 2019 Cuma 13:31

banner143
banner134

CHP Nevşehir Milletvekili Faruk Sarıaslan'ın mecliste yaptığı konuşmaya bir cevapta AK Parti Nevşehir İl Başkanı Av. M.Rauf Yanar'dan geldi...

İl Başkanı Yanar, yaptığı açıklamasında şunları ifade etti; " CHP Milletvekili Faruk Sarıaslan bugün TBMM’nin 27.dönem 3. yasama yılının açılında yaptığı konuşmasıyla tam anlamıyla büyük bir talihsizliğe imza atmıştır.
Seçildiği günden bu zamana kadar kaç kez Nevşehir İl sınırları içinde bulunmuş ve halkla hemhal olmuştur. O kadar ki seçim sürecinde dahi şehri gezmeye tenezzül etmeyen, şehrimize ziyaret amaçlı gelen bir turist Meteris meydanını sorsa adres tarifi yapamayacak, otobüs durağının yerini sorsa bilmeyecekken çıkmış Meclis kürsüsünden mesnetsizce açıklamalarda bulunuyor.
Nevşehir’in AK Kadroları olarak Hükümetimizin politikaları doğrultusunda yatırımlarımıza devam ediyoruz. Nevşehir’in asbestli borulardan su içtiğini iddia eden CHP Vekili haliyle şehirde bulunmadığı için cadde cadde sokak sokak yapılan alt yapı ve üst yapı çalışmalarımızı da bilmesi mümkün değildir.
Kozaklı ilçemizde hali hazırda ki Fizik Tedavi Hastanemiz Türkiye’nin dört bir yanından gelen hastalarımıza en iyi şekilde hizmet vermektedir. Kozaklı’dan yol üstü uğrak vermek suretiyle geçen Sarıarslan’ın bundan haberdar olmasını beklemekte tabikide mümkün değildir. Kozaklı Devlet Hastanemiz proje aşamasındadır, Milletvekillerimiz, Kozaklı Belediye Başkanımız ve teşkilatımızın süreci sıkı takibi sonucunda inanıyorum ki çok kısa bir zamanda halkımıza hizmet vermeye başlayacaktır.
Nevşehir Valimiz ile ilgili sözleri ise tamamen abesle iştigaldir ki halkımıza hizmet etme heyecanıyla dolu olan Valimiz gecesini gündüzüne katmaktadır.
Kısacası Nevşehir’e hizmet etme aşkıyla değilde asparagas sözlerle popülerlik peşinde olan Sarıarslan’ın Meclis kürsüsündeki Milletvekillerimizi ve Belediye Başkanımızı hedef alan sözlerini mesnetsiz ve talihsiz sözler dizisi olarak nitelendiriyorum.
Bizler; milletvekillerimiz, belediye başkanlarımız, Tüm kademe teşkilatlarımız ve bütün bürokratlarıyla şehrimize en iyi hizmetin gelmesi için gece gündüz çalışmaya devam ediyoruz. Lafla değil icraatlarla halkımızın hizmetinde olacağız..


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner517

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.