banner461

Yanar ve Milletvekili Açıkgöz, Kaymaklı Beldesini Ziyaret Etti

AK Parti Nevşehir İl Başkanı Mustafa Rauf Yanar, Nevşehir Milletvekili Mustafa Açıkgöz ve Merkez İlçe Başkanı Edip Avşar ile birlikte Merkez ilçeye bağlı bağlı Kaymaklı beldesinde bir takım gezi ve incelemelerde bulundu.

banner15
Yanar ve Milletvekili Açıkgöz, Kaymaklı Beldesini Ziyaret Etti
28 Temmuz 2018 Cumartesi 16:22

banner143
banner134

AK Parti Nevşehir İl Başkanı Mustafa Rauf Yanar, Nevşehir Milletvekili Mustafa Açıkgöz ve Merkez İlçe Başkanı Edip Avşar ile birlikte Merkez ilçeye bağlı bağlı Kaymaklı beldesinde bir takım gezi ve incelemelerde bulundu. Kaymaklı Belediye Başkanı Halit Elma tarafından karşılanan AK Parti heyeti Kaymaklı belde halkı ile sohbet ederek sorunlarını dinledi. 

TBMM Divan Katip Üyesi ve AK Parti Nevşehir Milletvekili Mustafa Açıkgöz, "Kaymaklı Beldemizdeyiz.‬ “Eşsiz güzellikleri, yer altı şehriyle turizm beldemiz olan Kaymaklı; gelişmeye, değişmeye ve büyümeye devam ediyor. AK kadrolar milletimizle el ele gönül gönüle çalışıyor, Türkiye kazanıyor.” dedi.

AK Parti Nevşehir İl Başkanı Mustafa Rauf Yanar da; "Kaymaklı beldemizdeki hemşerilerimiz ile birlikteyiz. Her zaman söylediğimiz gibi sıkmadık el girmedik gönül bırakmadan,Seçimden seçime değil her zaman birlikteliğimizi DEVAM ettirmek adına istişarelerimizde buluşuyoruz" dedi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner517

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.