banner461

Zaferin 103. Yılında AK Parti'den duygulandıran ziyaret

Çanakkale Zaferi’nin 103. yıl dönümü nedeniyle ilimizde sergilenen Çanakkale Savaşı objeleri ve resim sergisi AK Parti İl Başkanı Mustafa Rauf Yanar ve Yönetim Kurulu Üyelerini konuk etti.

banner15
Zaferin 103. Yılında AK Parti'den duygulandıran ziyaret
21 Şubat 2018 Çarşamba 22:04

banner517
banner134
Nevşehir Nissara AVM’de geçtiğimiz günlerde açılan Çanakkale Zaferi’nin 103. yıl dönümü nedeniyle Çanakkale Savaşı objeleri ve resim sergisini AK Parti İl Başkanı Mustafa Rauf Yanar, Yönetim Kurulu Üyeleri ile birlikte gezdi.

Osmanlı'nın o günkü konumundan, savaşın seyrinin değişmesini sağlayan mayın gemisi Nusret'ten, kaldırılması imkânsız olan 215 kiloluk mermiyi tek başına sırtlayarak İngiliz gemisi Ocean'ı batıran Seyit Onbaşı'dan, yaralı Mehmetçiklerimizin tedavi edildiği yerlerin bombalanmasına kadar her anına tanık olabilecek objelerin yer aldığı sergiyi gezen İl Başkanı Yanar; “ "Yönetim kurulu üyelerimiz ile Çanakkale Zaferi’mizin 103. yıl dönümü münasebeti ile şehrimizde açılan Çanakkale Savaş objeleri ve resim sergisini gezdik.. Rabbim ülkemizi ilelebet güçlü ve payidar eylesin, düşmanlarımıza hiçbir zaman fırsat vermesini inşallah... Ayrıca Bu etkinliğin düzenlenmesinde emeği geçenlere teşekkür ediyorum” dedi.
Sergi Nissara AVM’de bu ay sonuna kadar ziyaretçilerine açık olacak.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.