banner461

Açıkgöz, Kapadokya Cup Şampiyonu'na Kupasını Verdi

AK Parti Nevşehir Milletvekili, TBMM Başkanlık Divanı Üyesi, Genel Merkez Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı Mustafa Açıkgöz,  Kapadokya Cup turnuvası finalinde Nevşehir Masterlar futbol takımı forması giydi.

banner15
Açıkgöz, Kapadokya Cup Şampiyonu'na Kupasını Verdi
31 Ağustos 2020 Pazartesi 20:01

banner517
banner134

Masterlar Futbol Takımı Avanos'ta düzenlenen özel Kapadokya Cup turnuvasında bir araya geldi. 18 takımı bir araya getiren Kapadokya Cup Masterlar turnuvası finalinde Nevşehir Masterlar futbol takımı Arbor Vitae Masterler Masterlar takımı ile karşılaştı. 

AK Parti Nevşehir Milletvekili, TBMM Başkanlık Divanı Üyesi, Genel Merkez Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı Mustafa Açıkgöz, Nevşehir masterlar takımında forma giyerek ilk 11 de yer aldı.

Karşılaşma sonunda Kapadokya Cup özel turnuvanın şampiyonluğunu kazanan Arbor Vitae Masterler takımına kupasını veren AK Parti Nevşehir Milletvekili Mustafa Açıkgöz; "İstanbul’dan eşsiz güzelliklerin diyarı Nevşehir’imize ziyarete gelen konuklarımızla unutulmayacak spor etkinliğimizi de gerçekleştirdik. Eşsiz doğasıyla, turizm ile sporun bir arada yaşandığı Kapadokya’mız spor turizmi ve alternatif kamp imkanlarıyla da konuklarını bekliyor." dedi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.