banner461

Başarılı halterci Nuh Volkan Bozkurt'a kutlama

Gençlik Hizmetleri ve Spor Nevşehir İl Müdürlüğü Halter sporcularından 17 yaşındaki Nuh Volkan Bozkurt Türkiye 2 . si ve Türkiye 3. sü olarak Nevşehir’in halter branşında da başarısı ile adını duyurmuş oldu.

banner15
Başarılı halterci Nuh Volkan Bozkurt'a kutlama
13 Ekim 2017 Cuma 12:56

banner517
banner134
Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Halter sporcularından 17 yaşındaki Nuh Volkan Bozkurt Türkiye 2 . si ve Türkiye 3. sü olarak Nevşehir’in halter branşında da başarısı ile adını duyurmuş oldu.
Rize de yapılan yaklaşık  700 sporcunun katıldığı 15 Temmuz Şehitleri Anma Yıldızlar Türkiye şampiyonasında 56 kg da Türkiye 2. Si ve Çanakkale de yapılan yaklaşık 250 sporcunun katıldığı Seyit Ali Onbaşı Yıldızlar Kulüpler Türkiye Şampiyonasında 56 kg da 80 kg koparma 104 silkme yaparak 184 kg ile Türkiye  3.sü oldu.
Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Mustafa Ünlüer e Halter Antrenörü Burak Erdoğan ve sporcu Nuh Volkan Bozkurt’un yapmış olduğu ziyaretlerinde müsabakalar hakkında bilgi veren antrenörü sporcunun şu anda TOHM barajını geçmiş bulunduğunu 1 ay sonra Adana da yapılacak olan Büyükler Halter müsabakalarına hazırlandığını belirtti.
Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Ünlüer, Antrenör Burak Erdoğan ve Sporcu Nuh Volkan Bozkurt’u tebrik ederek ödüllendirdi.


Kaynak: MHA

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.