banner461

Başkan Arı, Almanya'da 'asker selamı' veren takıma sahip çıktı

Nevşehir Belediye Başkanı Rasim Arı ve Nevşehir Belediyespor Kulüp Başkanı Esat Özaltın, Almanya 11. Amatör ligde mücadele eden çoğu Nevşehirlilerin forma giydiği Erftal Anadolu 98 Neuss futbol takımını ziyaret etti.

banner15
Başkan Arı, Almanya'da 'asker selamı' veren takıma sahip çıktı
06 Kasım 2019 Çarşamba 20:00

banner134

Nevşehir Belediye Başkanı Rasim Arı ve Nevşehir Belediyespor Kulüp Başkanı Esat Özaltın, Almanya’da Nevşehirli gurbetçiler tarafından kurulan ve Nevşehirli çok sayıda gencin forma giydiği Erftal Anadolu 98 Neuss futbol takımını ziyaret etti. 

Nevşehir’in kardeş şehri olan ve çok sayıda Nevşehirlilerin yaşadığı Almanya’nın Neuss Şehrinde yaşayan gurbetçi hemşehrilerimizin kurduğu Erftal Anadolu 98 takımında forma giyen sporcularında çoğu Nevşehirli ...(Gülşehir, Çat, Abuşagı, Fakuşağı, Mahmat...)

Nevşehir’in kardeş şehri olan ve çok sayıda Nevşehirli gurbetçinin yaşadığı Almanya’nın Neuss kentine giden Nevşehir Belediye Başkanı Rasim Arı ve beraberindeki Nevşehir Belediye Meclis ve Nevşehir Belediyespor Kulüp Başkanı Esat Özaltın, burada gurbetçiler tarafından kurulan Erftal Anadolu 98 Neuss futbol takımını ziyaret etti.

Ziyarette, Almanya Amatör Futbol Ligi’nde mücadele veren Erftal Anadolu 98 Neuss Futbol Takımının Başkanı Başkanı Eray Deş ile bir süre sohbet eden Belediye Başkanı Arı ve Nevşehir Belediyespor Başkanı Esat Özaltın, kulüp hakkında bilgiler aldı.

Geçtiğimiz hafta sonu oynadığı play-off müsabakasında 3-0 önde iken rakip takım Mesopotamia takımı oyuncularının Türk gençlerinin gol sonrası asker selamı vermesi dolayısıyla sahadan çekildiği Erftal Anadolu 98 Neuss Futbol Takımının yöneticilerini ve oyuncularını kutlayarak başarılar dileyen Arı ve Özaltın, Nevşehir Belediyespor ile Erftal Anadolu 98 Neuss Futbol Takımı arasında her türlü işbirliğine hazır olduklarını bildirdi.

Erftal Anadolu 98 Neuss Futbol Takımı Eray Deş’de Nevşehir Belediye Başkanı Rasim Arı ve Nevşehir Belediyespor Kulüp Başkanı Esat Özaltın’a teşekkür ederek her ikisine de kulübün formasını hediye etti.

Kulüp Başkanı Deş: “Birçok Nevşehirli gencimizin formasını giydiği kulübümüze memleketimiz Nevşehir’in değerli belediye başkanı ve kulüp başkanının ziyareti bizleri son derece mutlu etti. Bizlerde gurbette her hafta maçlarını büyük bir heyecanla takip ettiğimiz Nevşehir Belediyespor’a ligde başarılar diliyoruz.” dedi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
404 Not Found

Not Found

The requested URL was not found on this server.

Additionally, a 404 Not Found error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.