banner461

Boksörlerimiz, Belediye Başkanı Ünver’i Ziyaret Etti

Nevşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü Boks takımının başarılı boksörleri,Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver’i makamında ziyaret ettiler.

banner15
Boksörlerimiz, Belediye Başkanı Ünver’i Ziyaret Etti
08 Şubat 2018 Perşembe 09:50

banner517
banner134
Nevşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü Boks takımında başarılı sonuçlara imza atan ve ülkemizi uluslararası turnuva ve şampiyonalarında başarı ile temsil eden  Yıldız bayanlarda 48 kilogramda Avrupa 3. sü ve Türkiye birincisi Melike Nur Güneş ve 54 kilogramda Türkiye birincisi  Elif Yavuz, Genç Kızlarda 64 kilogramda Türkiye üçüncüsüCansu Çakır ve Genç Erkeklerde Türkiye 3. sü56 kilogramda Samet Akay,Belediye Başkanı Hasan Ünver’i makamında ziyaret ettiler.

Nevşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü Boks antrenörü  MehmetDalbudak’ın da hazır bulunduğu ziyarette konuşan Belediye Başkanı Ünver, sporculardan göğüslerinde taşıdıkları Türk Bayrağının taşıdığı anlam ve önemi yüreklerinde hissederek çalışmalarını sürdürmesi gerektiğini belirtti.

Türk Milleti’nin güvenliğini sağlamak için mücadele eden şerefli Türk Ordusuna mensup Mehmetçiklerin ,göğüslerinde taşıdıkları Türk Bayrağı için gerektiğinde ölümü bile göze aldığını kaydeden Ünver “Eşofmanlarınızda taşıdığınız ay yıldızı, bundan önce olduğu gibi bundan sonraki süreçte de onur ve şerefle taşıyın. Katıldığınız özellikle uluslararası müsabakalarda Türk Milleti’nin arkanızda büyük bir güç olduğu düşüncesiyle mücadele yapın. Bu şanlı bayrak uğruna,  görüyorsunuz gerek yurt içerisinde ve gerekse halen Suriye’nin Afrin ilçesindeki terör unsurlarını tamamen ortadan kaldırma adına kahraman ordumuzun şerefli mensupları hiç düşünmeden canlarını kanlarını bu asil Türk Milleti için akıtıyor. Cenab-ı Allah tüm şehit olan kardeşlerimize rahmet eylesin. Sizlerde ringlerde arkanızda büyük Türk Milletinin desteğini bilerek ve rakiplerinize Türk’ün gücünü göstererek mücadelenizi yapın. Sizler o turnuva ve şampiyonalarda bayrağımızı göndere çektirdikçe bizler burada büyük bir mutluluk duyacağız. Azim ve kararlılık içerisinde belirlediğiniz hedefe ulaşmak için çok ama çok çalışın.İnanıyorum ki gerek bu yıl ve gerekse daha sonraki süreçte düzenlenecek Avrupa ve dünya şampiyonalarında şehrimizi ve ülkemizi başarı ile temsil edeceksiniz. Sizlere sonuna kadar desteğiz. Hem kadın ve hem de erkeklere yönelik olarak Spor Kondisyon Merkezi’ni önümüzdeki günlerde hizmete kazandıracağız. Başarılarınızın daim olmasını Cenab-ı Allah’dan temenni ederim.” Dedi. 


Kaynak: Yayıncı FİB Haber

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.