banner461

Derinkuyu'da atletizm yarışmasında dereceye girenlere ödül verildi

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı etkinlikleri kapsamında Derinkuyu ilçesinde Atletizm kros yarışmaları düzenlendi. Başarılı öğrencilere ödülleri takdim edildi.

banner15
Derinkuyu'da atletizm yarışmasında dereceye girenlere ödül verildi
26 Ekim 2021 Salı 12:29

banner517
banner134

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı etkinlikleri kapsamında Derinkuyu İlçemizde Atletizm Geliştirme Projesi Yarışmaları küçük, yıldız ve gençler kategorisinde düzenlendi.

Yarışmalara Derinkuyu Kaymakamı Muhammed Yılmaz, Derinkuyu Belediye Başkanı Bülent Aksoy, Derinkuyu Cumhuriyet Başsavcısı Ümit İşbecer ile Nevşehir Gençlik ve Spor İl Müdürü Muhsin Özdemir katılarak dereceye giren sporcuları tebrik ederek kupa ve madalyalarını takdim ettiler.

Belediye Başkanı Bülent Aksoy, "Müsabakaya katılan tüm sporcuları kutlayarak, "Derinkuyu Belediyesi olarak gençlerimizin ve çocuklarımızın en az bir spor branşında yer almalarını hedefliyoruz ve destekliyoruz." dedi.

Derinkuyu Atatürk İlkokuluna Spor Malzemesi

Akabinde Derinkuyu Atatürk İlkokulunu ziyaret eden Derinkuyu Belediye Başkanı Bülent Aksoy, İl Müdürü Muhsin Özdemir ve İlçe Müdürü İsa Demir öğrencilerle bir süre sohbet ettikten sonra İl Müdürlüğünce hazırlanan çeşitli spor malzemelerini teslim ettiler.

Minik öğrenciler kendilerine hediye edilen spor malzemeleri karşısında oldukça sevinçli anlar yaşadı.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.