banner461

Futbol Antrenörleri Biraraya Geldi

Nevşehir’de geçtiğimiz yıl kurulan Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği düzenlendiği yemekli toplantıda üyelerini bir araya getirdi.

banner15
Futbol Antrenörleri Biraraya Geldi
10 Aralık 2014 Çarşamba 17:00

banner143
banner134

NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir’de geçtiğimiz yıl kurulan Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği düzenlendiği yemekli toplantıda üyelerini bir araya getirdi.

TÜFAD Başkanı Kenan Gerçeker’in yanı sıra Şube yöneticileri ve ilimizdeki futbol antrenörlerinin bir araya geldiği yemekli toplantıda Şube Başkanı Gerçeker, TÜFAD’ın ilimizde kuruluşundan bu yana yaptığı çalışmalar ve bundan sonraki süreçte yapmayı planladığı çalışmalarla ilgili bilgiler aktardı.

TÜFAD Genel Merkezinin ve Nevşehir Şubesinin önümüzdeki günlerde hayata geçirmeyi planladığı projeler konusunda bilgiler veren Şube Başkanı Kenan Gerçeker, “Genel merkezimizin onayı alınarak yapılan çalışmada 50 yıl da 50 bin çocuğa ulaşmak en büyük hedeflerimizden biri. 2002 Yılı doğumlu il karması oluşturacağız. Bu sporcularımızı Antalya iline götürüp orada kampa alınacak. 2002 doğumlu sporcularımızın taramasını yapacağız. Başarılı sporcularımızı ilimize kazandıracağız. İlimizde futbolun gelişmesi için önemli bir proje hazırladık. Nevşehir Belediye Başkanımız Sayın Hasan Ünver’e seçimler öncesinde götürdük. Kendisi bu projemize destek olacağını belirtti. Seçim sonrasında da konuyu takip ettik. Bize projeyle ilgili çalışmalarımız devam ediyor yanıtı verildi. Bu projeyi takip ederek bir an önce gerçekleşmesi için üzerimize düşeni yerine getireceğiz. 06-15 yaş grubu sporcularımızı içeren bu projenin hayata geçirilmesini TÜFAD Başkanı ve yönetimi olarak ciddi manada önemsiyoruz” açıklamalarında bulundu.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner517

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
hani hacasız olmazdı - 6 yıl önce
hacasız hiç bir yere varamayız diyenler. k.nevşehir şampiyon oldu hemde adamın tek başına mücadelesiyle. hepimizi yenerek yenilgisi bile yok sizde kalkıp hacasız olmaz diyorsunuz.