banner461

Işık’tan Teşekkür

Nevşehir’de Taekwondo branşında elde edilen başarıların baş mimarlarından Taekwondo Antrenörü Recep Işık, Türk Milli Takımının ard arda gelen başarılarından son derece mutlu.

banner15
Işık’tan Teşekkür
07 Temmuz 2015 Salı 12:26

banner517
banner134
NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir’de Taekwondo branşında elde edilen başarıların baş mimarlarından Taekwondo Antrenörü Recep Işık, Türk Milli Takımının ard arda gelen başarılarından son derece mutlu.

Avrupa’da Türk Taekwondo’sunun son günlerde elde ettiği başarıların bir tesadüf olmadığının altını çizen ve bu başarılarda emeği olan Federasyon başkanı olmak üzere tüm teknik heyete ve Sporculara teşekkür eden Nevşehir Taekwondo Antrenörü Recep Işık, “Avrupa'da Türk Taekwondosunun 10 Gün İçinde 2.Zaferi. Önce 26-28 Haziran Tarihleri Arasında Sırbistan'da Yapılan Pumse Avrupa Şampiyonasında Takım Halinde Şampiyonluk, Hemen Akabinde 03-05 Temmuz Tarihleri Arasında Fransa'da Yapılan Yıldızlar Avrupa Şampiyonasında Şampiyonluk. Her iki Şampiyonada da Emeği Geçen Başta Federasyon Başkanımız Metin Şahin Ve Teknik Ekibe Bizleri Gururlandırdıkları İçin Teşekür Ederim” dedi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.